Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyit érhet ez a rendszer kB?

Mennyit érhet ez a rendszer kB?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Eladnám a gépemet és mivel már régen néztem a számítógép piacot, arra lennék kíváncsi, hogy a következő gép mennyit érhet:

-processzor: i5-3570k alap, nem tuningolt

-videókártya: asus GTX 760 OC (dcu 2 hűtés, illetve ssu hűtőbordák vannak rajta)

-alaplap: asus P8B75-M LX

-memória: Kingston HyperX 8GB (2x4GB) DDR3 1600MHz

-gépház, hdd, táp: ezeket csak holnap tudom leírni


-kieg: a gép nagyon jó állapotban van, a ram illetve videókártya nem rég lett véve, és nem volt velük probléma azóta se (ugyanez vonatkozik a processzorra). A hdd sajnos már régi (defraggler szerint már "hibás", sárga), viszont ha egyszer betölt a rendszer, utána semmi gond nincs vele. A gépház eléggé kompakt, fekete és szolíd illetve a videókártya nagy mérete miatt az oldala nem fér rá (engem nem zavart).


Mit is tud a gép? Nos: -BF4: ultra,50-60fps

-The Crew, Watch Dogs:high stabil 60

Többet nem szeretnék írni, mert ígyis elég hosszú lett.


Előre is köszönöm a segítséget!



2015. jan. 25. 21:41
 1/3 anonim ***** válasza:
150-200 k
2015. jan. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kb 120-at + még a tàp , hdd , hàz , stb.
2015. jan. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100-150 között. Azért az, hogy nem megy rá az oldala lehet, hogy nem zavar téged, de szerintem megérted, hogy ez bármely vevőt elriasztja...
2015. jan. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!