Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Külső merevlemez felismerési...

Külső merevlemez felismerési problémába valaki segítene?

Figyelt kérdés

Van egy 500 GB-os külső merevlemezem.Ha bedugom a gépbe,van egy kis hang,jelzi,hogy valamit csatlakoztattak,de nem jelenik meg sehol.Se ott,ahol a C és D meghajtók vannak,a lemezkezelőbe meg jobb klikk,és csak a súgó elérhető.

Szóval nem tudom használni.

Ugyanez a helyzet egy 16 GB-os pendrivével....Egyszerűen már unom,hogy megveszem ezeket,biztos nem rosszak,de hogy nem tudom használni,az már botrányos...


2015. febr. 15. 15:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Az Eszközkezelő->Lemezmeghajtó->Pendrive Tulajdonságok->Házirendek fülön melyik opció van bejelölve?
2015. febr. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Megnéztem,bármelyiket is jelölöm be,semmi eredmény :(
2015. febr. 18. 12:23
 3/5 Kri76 válasza:

A pendrive-ot próbáld egy másik USB lyukba bedugni, lehetőleg a leggyorsabba, hátha úgy látja (gép elején / hátulján nézz USB bemenetet, ha elöl volt, hátulra dugd be, ill. ha hátul volt, próbált előre, ha ott van USB bemenet).

Merevlemezben nem tudok segíteni, és is most vettem, most fogok görcsölni vele.

2015. febr. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Kri76 válasza:
Amúgy a pendriveot nekem sem mindig ismeri fel, van hogy 2x is ki kell szedni és újból betenni.
2015. febr. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A pendrive zsír új,le se tudom formázni,meg semmi,mert akármelyik USB bemenetbe dugom,semmi.Van 2 laptopunk,egyik se ismeri fel.Egyszerűen semmi.

A külső merevlemezt eddig Blu-ray lejátszónál használtam.3D filmeket írtam ki,ott néztem.Ott is voltak olyan problémák,hogy kiírtam rá 5 filmet,a Blu-ray szerint 3 volt rajta.Sokszor nem jelenítette meg a lejátszó,amit kiírtam rá.Ha viszont a laptopba dugtam,ott mindent kijelzett.Ezért formáztam a külső merevlemezt,és újra akartam írni rá mindent.De formázás után a gép nem ismeri fel.Egyik laptop sem!!

2015. febr. 28. 01:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!