Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A külső HDD-mre éppen másoltam...

A külső HDD-mre éppen másoltam rá egy filmet, hogy majd a TV-men megnézem és a könyökömmel sikeresen levertem. Most nem működik, szétmehetett az olvasófej?

Figyelt kérdés

Furcsa hangon kerreg, erőlködik egy darabig, aztán nem csinál semmit tovább. Keresztet vethetek rá?


Amúgy szerencsére épp semmi fontos adat nem volt rajta!



2015. febr. 12. 00:30
 1/1 donfetibo ***** válasza:

Hány colos volt, úgy értem, hogy asztali PC-s méret vagy Laptopos 2,5 colos méretű? Ha 2,5 colos volt az ha jól tudom többet kibír mert a Laptopokba alapból gyártják a fejet azonnal lefékezi és oldalra teszi nehogy meg karcolja a lemezt!!!

Na mindegy hisz most olvasom el rendesen a kérdésedet, a véleményem az, ha már ilyen kattogós hangot ad ki, lehet, hogy a fel oldalra futott és el akadt, már olyan mindegy de én már csináltam sok winyót szedtem szét és ha olvastad, hogy milyen komoly technikával, skafanderben légmentes, pormentes helységekben csinálják, meg lepődnél, hogy mire képes!!! én a helyedben óvatosan le venném a tetejét de vigyázz, mert mind hdd-nél van 1 rejtett csavar ami a tengelyt biztosítja a matrica alatt megtalálod a kör közepén, ha le vetted, meglátod, hogy mi a szitu, tedd a fejet óvatosan-úgy a szélére, hogy közben forgatod a lemezeket, ha jól emlékszek, balról-jobbra de óvatosan ha esetleg valahol bévül akadt volna el, ha a szélén a fej és nem látsz rajta valami furcsát akkor fedő vissza és próbáld ki, ki tudja lehet, hogy szerencséd lesz, nekem is jó párszor sikerült már!!!

an

2015. febr. 12. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!