Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik a legjobb videokártya...

Melyik a legjobb videokártya 64k ig?

Figyelt kérdés

Melyik a legjobb ezek közül?

Eddig ezeket néztem, de ha ti tudtok jobbat írjátok le légyszi:

[link]


[link]


[link]


Köszönöm szépen a az indokolt válaszokat!!



2015. febr. 15. 11:33
 1/8 anonim ***** válasza:
2015. febr. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Indok: r9 280 erősebb és 384 bites.
2015. febr. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Értem, köszi!

A táp elbírná? [link]


Proci: core i5 4460 és amit linkeltél videokártya!

2015. febr. 15. 11:43
 4/8 anonim ***** válasza:
Bőven.
2015. febr. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 tpeter ***** válasza:

A tápod bírná.

Videokártyából a GTX 960 is jó választás lehet, mert bár csak 2GB memóriája van, a játékokban legtöbbször egy kicsit gyorsabb az R9 280-nál.


[link]


[link]

2015. febr. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Oké, akkor a táp pipa!

Hátsz videokártyábol pedi nemtudom, milyent vegyek őszíntén szolva. Én híve vagyoka az Intel & Nvidia proci és videokari kombónak, de amit linkeltél, meg amiket néztem ilyen árba nvidia kártyákat, mindnek 128 max 192 bitesek voltak. AMD részen pedig 256 vagy több.

Szívem szerint nvidia karit választanék, de ha papíron az AMD mérföldekkel erősebb! (mondom papíron)

2015. febr. 15. 12:56
 7/8 tpeter ***** válasza:

Híve lenni bárminek szerintem nem jó dolog, nézz utána, és vedd azt ami jobb, függetletül attól, hogy AMD, NVidia, vagy Intel. Az R9 280 tényleg jobb papíron, de hogy melyik a jobb a valóságban, azon múlik, milyen felbontáson játszol.


A GTX 960 1920x1080(vagy kisebb) felbontásra lett tervezve, ahol 2GB memória elég, és a sávszélesség sem limitál nagyon. Itt az NVidia általában jobban produkál a tesztek szerint:

https://www.youtube.com/watch?v=a6l6MwSngr8

https://www.youtube.com/watch?v=CyYvoQPYPbs


Az AMD papíron lévő előnye az 1920x1080 felbontás fölött jelenik meg, ott jól jön a 3GB VRAM és a nagyobb sávszélesség. Ekkor az R9 280 előnyben van:

https://www.youtube.com/watch?v=sPX6JPKizls


Megértem a hozzáállásod a 128bit-hez, és a 2GB-hoz. A 960 és a 280 közül egyikkel sem jársz rosszul, a különbség nem nagy, válaszd azt, amelyik szimpatikusabb!

2015. febr. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hátsz úgy terveztem, hogy FHD-ben tolnám. Egyelőre egy monitoron, de nemártana ha legközelebb PC bővítés nélkól tudna hajtani mégegy monitort, vagy tv-t min FHD-ben.

Amugy a konfigom:

[link]


Köszi szépen az eddigi válaszokat, mindenkinek!!

2015. febr. 16. 06:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!