Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek illeszkedni fog,...

LiAfFa kérdése:

Szerintetek illeszkedni fog, kompatibilis lesz?

Figyelt kérdés

Pár napja rendeltem egy AMD Radeon r7 250x 1gb gddr5-ös videókártyát ami elvileg PCI-e 3.0 ba illeszkedik de nekem az alaplapom (ECS A75F-M2) csak sima PCI-e csatoló van. Jól fog működni? Valamint még véleményt szeretnék kérni: Mit kéne leghamarabb lecserélnem a gépemben :

alaplap: ECS A75F-M2

processzor: AMD A4-3300

ram: 2gb Kingston ddr3 (eredetileg 2x2gb ramom volt csak az egyik slot elromlott...)

táp: HKC USP5550



2015. febr. 10. 18:58
 1/2 anonim válasza:
Ha minden igaz akkor jól fog működni.Hogy mit kellene lecserélni?ha netezős videónézős gépnek használod akkor szerintem semmit ha játszani szeretnél vele akkor szinte mindent én vennék egy másik alaplapot+egy jobb procit+legalább 2gb ramot a tápot is de azt nem biztos
2015. febr. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igazából gamer gépnek használnám. Melyik alkatrészek szorulnak nagyon cserére és melyek varhatnak még?
2015. febr. 10. 20:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!