Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Adott egy asrock asrock...

Adott egy asrock asrock FM2A75M PRP4-M Socket FM2 MATX alaplap. Milyen hangkártya foglalata van?

Figyelt kérdés
Ugyanis szeretnék bele venni hangkártyát,de nem tudom milyen a foglalata(mert ha jól tudom akkor hangkártya foglalatból több fajta is van).5.1-et szeretnék rákötni a gépre,de ha jól tudom akkor ahoz hangkártya kell.Előre is köszönöm a válaszokat.

2015. febr. 10. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:
A lapon lévő 7.1 kártya nem jó?
2015. febr. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Milyen lap?Ha arra a kis könyvecskére gondolsz az nem tudom hogy hol van.
2015. febr. 10. 15:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Alap_lap.
2015. febr. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Komplikato ***** válasza:
Szerintem manapság csak PCI-E hangkártyát érdemes venni, mert az biztos használható lesz egy későbbi új gépben. De ha elég az alaplapé, akkor felesleges pénz kidobás, mert amit érdemes beletenni az drága, ami meg olcsó az lehet nem jobb mint integrált. Sőt.
2015. febr. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Jó remek.Akkor hogyan tudnám a géphez hozzácsatlakoztatni az 5.1-et?a házimozinak RCA csatlakozója van de van eggy átalakítóm: [link]

nemtudom hogy jó e.De ha igen akkor hova keel azt bedugni?mert gondolom ha nem kell hangkártya akkor az integrált is jó.de azon van egy fekete,narancs sárga,zöld meg olyan pirosas szinű csatlakozó.én a zöldbe dugtam a hangfal helyére de az nem volt jó mert csak kettő hangszóró szolt az 5.1-en.a többi nem.valamit esetleg be kell állítani a gépen?

2015. febr. 10. 17:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!