Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A mostanában kapható LGA-1150-...

A mostanában kapható LGA-1150-es alaplapokban szokott lenni hangkártya, vagy azt külön kell venni a géphez?

Figyelt kérdés
Konkrétan az Asrock H87M-re gondolok, de igazából az is érdekel, hogy mi a "trend", inkább szokott-e lenni bennük, vagy nem. Iponon néztem többek között, de ott nem találtam egyértelmű leírást.

2014. dec. 23. 19:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Az összes mai alaplapban van integrált hangvezérlő, amiknek egész jó a hangminőségük.
2014. dec. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

és miért nem az alaplapgyártó weboldalán nézelődsz?

:))

ha AsRock lapot akarsz venni, nézz fel az AsRock oldalára, ha ASUS lapot akkor az ASUS.com-ra, hidd el ott mindent megtalálsz :))

Szóval AsRock H87M hivatalos weboldal:

[link]


látod azokat a kerek alakú sárga-fekete-zöld-kék-rózsaszín csatlakozókat?

[link]

na azok a hangkimenetek-bemenetek. Ha ilyent látsz egy alaplapon akkor biztosan van benne integrált hangkártya.

Ma már minden ATX mATX alaplapon van integrált hangkártya

2014. dec. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az újabb alaplapokon már integrált hangkártya van.És az általad nézett lapon egy 7.1-es hangkártya található (Realtek ALC892 Audio Codec) névre halgató.
2014. dec. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2014. dec. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 P.O.C. ***** válasza:
100%
Őszínén úgy 10 évvel ezelőtt láttam utoljára olyan új alaplapot, amin nem volt integrált hang. Szerintem az egész piacon nincs olyan, amin nincs int. hang.
2014. dec. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Van :)
2014. dec. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 P.O.C. ***** válasza:
100%
Az vagy szerver alaplap lehet, vagy ilyen mini PC -hez való kis izé.
2014. dec. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

P.O.C. +1

Az integrált hang/háló már sok éve alapfelszereltségnek számít.

De ha nem is tudja valaki, a gyártó oldalán 2 perc kideríteni hogy van-e rajta, és milyen.

2014. dec. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek. :)
2014. dec. 23. 22:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!