Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Problémám a kövi:8gb dd3...

Problémám a kövi:8gb dd3 Corsair Xms3/2000mhz/ ramból 6ot lát a gép és abból is csak 4et használ. Bios-ban megnéztük nevetséges órajelen megy a ram 1033 vagy 1066. Bios frissítés volt.4gb/1033mhz/ R9 280x, a8 3870,8gbddr3, ez a gép többet tud. Ötlet?

Figyelt kérdés
2015. febr. 6. 20:28
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszi válaszod.Külön-külön 4gb-4gb ként felismeri.És egy kitben vettem.XMS3 8GB 2x4 gb :) Most is kapni és drága :S 34k
2015. febr. 6. 22:22
 12/13 cianidetil ***** válasza:

Kicsit utána turkáltam az ügynek,másnak az volt a problémája,hogy a Bios automatán kevés feszültséget adott a ramnak.Esetleg megpróbálhatod kicsit emelni manuálisan.

Azt is írták többen,hogy a gigabyt alaplapok kényesek a ramokra,úgyhogy én azért megfontolnám,hogy a tiéd nem gyári támogatott.(néhányan írták azt is,hogy régen kezelte a ramokat,biost frissítettek,mert kellet a procinak,és utána sok volt a problémájuk.)Remélem tudtam valamennyit segíteni....

UI.:


Ha a biosnál elakad a ram kezelése,hiába cseréled le az oprendszert.

2015. febr. 7. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszi szépen.Kb itt járok agyban en is.Sokat segítettél.
2015. febr. 7. 08:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!