Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha van egy 8 pines tápcsatlako...

Daniel1385 kérdése:

Ha van egy 8 pines tápcsatlakozó az alaplapra, de azon csak 1x4 pines tápcsatlakozó van akkor meglehet oldani hogy a 8 pines PSU csatlakozóból 4 pineset csinálok?

Figyelt kérdés

mobo 4 pin

psu 8 pin

ELMÉLETI KÉRDÉS!

De korrekt válaszokat szeretnék. Köszönöm.


2015. febr. 5. 23:35
 1/4 anonim ***** válasza:
elméletileg igen gyakorlatilag még nem próbáltam.. de valószínűtlen hogy létezik olyan psu aminek nincs 4pin-es csatlakozója
2015. febr. 6. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy ilyen adapterrel meglehet oldani (majdnem mindegyik számtech boltban meglehet venni) [link]
2015. febr. 6. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne komplikáljátok túl!

Ha van elég hely az alaplapon lévő csatlakozó mellett, akkor egyszerűen csak a 8 pines megfelelő felét dugod bele és kész.

Én is így jártam, mert a tápomnál össze volt "kötve" a kábelvédő harisnyával (vagy mi a neve) a kettő 4 pines csatlakozó. De az alaplapon csak egy 4 pines van.

2015. febr. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Ment a zöld pacsi mindenkinek!

2015. febr. 7. 00:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!