Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a CD/DVD irómmal?

Mi lehet a CD/DVD irómmal?

Figyelt kérdés
Eddig jó volt! Egy ideje nem használtam! és most ha pl. próbálok a gépemről kiirni DVD-re filmeket, akkor elindul az irás, elmegy 1%-ig, és kidobja a lemezt, hogy irási hiba! Illetve kiirja, ahol irja a feladatokat, hogy lézerkezelési hiba! Most a Nero-val lett valami? vagy az iróval?
2010. febr. 9. 19:40
 1/5 anonim válasza:
Nekem is volt ilyen problémám, akkor amikor huzamosabb ideig állt az író! Én azt a tanácsot kaptam, hogy szedjem szét, majd azt a két kis rudat amin a lézer mozog fel-le, nos azt a két kis fémrudat vmiféle kenőanyaggal (de csak óvatosan) kenjem be! Nekem működött! De nagyon vigyázz hogy a lézer lencséjéhez nehogy hozzáérj...
2010. febr. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem! köszi a segitséget!
2010. febr. 9. 20:59
 3/5 anonim ***** válasza:

Kipróbálhatsz másik író programot, pl AshampooFree.

Az író driverének újratelepítését is megpróbálhatod eszközkezelőben eltávolítás után...

2010. febr. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A hardverrel van a baj, nem a szoftverrel. Nem tudom, hogy az első válaszoló javaslata működik-e, de tényleg nagyon vigyázz, hogy nehogy hozzáérj a lézerhez, mert onnantól kuka.
2010. febr. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is a lézerrel lesz a baj. Nem tudom milyen régi a harware de azt igen hogy ezeket a küyüket nem 20 évre tervezték(sajnos). Én megkérdeznék valakit aki ezzel foglalkozik.
2010. febr. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!