Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Webáruház nyitása elöt állok,...

Webáruház nyitása elöt állok, szügségem lenne egy jó, gyors gépre viszpnt olcsóra, tudnátok ilyet ajánlani monitorral és billentyüzettel es egérrel eggyütt?

Figyelt kérdés

2015. febr. 1. 13:49
1 2 3 4 5
 21/42 Lajtai László ***** válasza:

Nagyából jó lenne. De a táp brutálisan nagy ehhez a géphez. Maximum 100-120 wattot fog fogyasztani a gép.

Egy ilyen bőven elég SEASONIC G Series 360

A monitor is jó. Vagy ha szeretnéd pivot módban használni akkor ez is megteszi. [link]

2015. febr. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 A kérdező kommentje:

[link]


Ez jo lenne SSD-vel?


Na most itt azt irjak hogy HD4400 van benne mashol meg hogy HD4600! Most akkor?

2015. febr. 1. 19:17
 23/42 A kérdező kommentje:

[link]


Ez jó külsõ mervlemeznek vagy hagyjam a gépbe az 1TB-ossat es pluszba tegyel be egy SSD-t?

2015. febr. 1. 19:23
 24/42 Lajtai László ***** válasza:

Kérdés menyire fontosak az adatok. Általában úgy szoktuk csinálni hogy napi mentés megy a gépben lévő HDD-re. És a heti mentés pedig külső merevlemezre. A belső HDD-ről sem törüljük utána, így két helyen marad meg, Egymástól függetlenül. Így ne adj isten történik valami pl merevlemez hiba, villámcsapás, betörés stb megmaradnak a fontos adatok.


Nyilván így többe kerül a dolog, de az adatmentés még sokkal sokkal több lehet.

2015. febr. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 A kérdező kommentje:

Igen! Vásárlok összes adata ( ami titkos céges adat ) kell tarolnom! Szv jelszóval is kellene, hogy védve legyen a dolog! Mar ha tölem kiszivárog valamien adat akkor kapok nagyon!


Ezér gondoltam szerverre ami jelszóval van védve! Vagy van erre más megoldás is

2015. febr. 1. 20:00
 26/42 A kérdező kommentje:
Szv az adatok nagyon fontossak és titkossak!
2015. febr. 1. 20:01
 27/42 A kérdező kommentje:
Vagy meg olvastam, hogy az interneten egy felhöben tárolom az adatokat! Ez most milyen vagy, hogy van?
2015. febr. 1. 20:05
 28/42 Lajtai László ***** válasza:
A titkosításnak több szintje van. De abban nem vagyok szakértő. A NAS jelszóval védhető, a PC amit használsz szintén. Nyilván kell a gépre valami jó tűzfal is. Ha úgy csinálod ahogy írtam akkor nagyjából védve vagy az adatveszéstől. Az adatlopás már inkább szoftveres védelmet igényel.
2015. febr. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 A kérdező kommentje:
Ha jól értem akkor maradjon a gépben a 1TB-os merevlemez és tegyek bele 256GB-os SSD-t! +legyen egy külsö adattárolo (NAS vagy mervlemez)?
2015. febr. 1. 20:15
 30/42 A kérdező kommentje:

De akkor viszont elég lenne 120GB-os is! Mert az op rendszert és a programokat (Office, GoogleCrome, MozzilaFirefox, Skype, Photoshop, stb.)


Így jó lenne?

2015. febr. 1. 20:27
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!