Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » SOS! Ti rendelnétek internetrő...

SOS! Ti rendelnétek internetről külső merevlemezt?

Figyelt kérdés
3.5-öset. Nem félnétek attól, hogy szállítás közben leesik stb.?

2015. jan. 29. 14:53
 1/9 anonim ***** válasza:
mért kellene félni ? aki mer az nyer !
2015. jan. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igaz, nyilván a boltba is odaszállították valahogy, de azért mégis csak egy elég érzékeny dolog, nem?
2015. jan. 29. 14:56
 3/9 P.O.C. ***** válasza:
Be van az szépen csomagolva. Nem csak egy csupasz merevlemezt kapsz egy zacskóba. Ha mell magasságból leejtik, akkor se lenne baja, de ennyire szerintem nem dobálják. Amúgy is csak akkor veszélyes igazán, ha működés közben ejted le.
2015. jan. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen pont így romlott el az előzőm :\. Köszi a gyors választ, akkor szerintem megrendelem azt a Toshiba-t amit kinéztem! :)
2015. jan. 29. 14:57
 5/9 anonim ***** válasza:
Simán. A boltba is eljuttatják valahogy a merevlemezt a gyárból, miért lenne az más, mint ha házhoz hozzák?
2015. jan. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

hát én meg kb csak netről rendelnék ilyet.

Ma már szinte minden ilyen cuccot onnan vásárolok.

A helyi boltokban kicsi a választék, és nagyon drágák is.

Csak akkor veszek onnan, ha szállítással együtt már drágábban jönne ki netről rendelni (ezek általában ugye kis értékű cuccok).

2015. jan. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, meggyőztetek :)
2015. jan. 29. 16:47
 8/9 A kérdező kommentje:
Már csak egy kérdésem van, szerintetek mennyire megbízható a sunsweet.hu webáruház? Rendeltetek már onnan valamit?
2015. jan. 29. 16:54
 9/9 anonim ***** válasza:
pcx vagy iponról rendelj szerintem.
2015. jan. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!