Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vadonatúj külső HDD lassan...

Vadonatúj külső HDD lassan reagál, akadozik? Mi a baja?

Figyelt kérdés

Windows XP Sp3 van a gépen, a driverek telepítve.

Kaptam egy WD Elements típusú 500gb-s külső hdd-t, működik egyébként, és az átvitel az jó, csak mikor megnyitom intézőből vagy TC-ből, akkor megakasztja a gépet, nem válaszol az ablak, kb. 10-15 másodpercig. Utána már megy, és lehet vele dolgozni. Kilépek az intőzőből, megnyitom megint megakad. Néha hallom mintha random újraindítaná magát a HDD.

Mi lehet a probléma, gyári usb kábellel megy.

Valamint hasonló problémám van az egyik partícióval, ugyanezt kezdte el csinálni, mint a külső hdd, a másik 2 partíció rendesen megy.

Számtech-es vagyok de ezt nem tudom miért csinálja a rendszer.


2015. jan. 27. 08:41
 1/2 hypno ***** válasza:
Lehet, hogy valamelyik biztonsági program (pl. a vírusirtó) beállításaiban kellene kutakodnod.
2015. jan. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Valóban az volt, vírusirtóban anno beállítottam hogy ellenőrizze a külső meghajtókat is, most azt kikapcsoltam, így már ok.
2015. jan. 27. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!