Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a probléma? Eddig...

Mi lehet a probléma? Eddig minden játék futott maxon de éppen ma codozás közben kaptam egy hibaüzenetet!

Figyelt kérdés
már nem nagyon emlékszem mi volt de valami rammal vagy procival kapcsolatos dolog nem foglalkoztam vele játszottam tovább de azt vettem észre hogy az fps-em nagyon lecsökkent legalacsonyabb beálításokkal is alig van 40 fps em

2015. jan. 24. 20:31
 1/2 anonim válasza:
Ha túl sokat játszottál lehet, hogy felmelegedett a gép és hűtési okok miatt nem terheli túl a processzor vagy a videókártyát. De ez csak egy tipp volt.
2015. jan. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Teljesen új gépről van szó nemkellene ilyen próblémának megjelennie, de mit tehetek ez ügyben hogy újra olyan legyen mint volt ?
2015. jan. 25. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!