Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik videókártyát válasszam?

Wolfa kérdése:

Melyik videókártyát válasszam?

Figyelt kérdés

r9 280-at nézek,a keret 60k amúgy.

nem tudok a márkák között dönteni :/.

[link]

[link]

[link]


Az utsót azért írtam bele mert még tegnap 61k volt,remélem majd lemegy megint :/.

Na szóval úgytudom,h ezek a márkák az elég jók és nekem az kellene amelyik a leghalkabb és a leghatékonyabb és legtuningolhatóbb.És mondjuk nem tudom a kártya méreteit,ha azt esetleg valaki tudja,pls ossza meg,mert lehet nem fog elférni a házban :(.



2015. jan. 23. 16:53
 1/2 daniel1385 ***** válasza:

Asus-t egyből ki is zárhatod, azokkal csak a baj van...

Gigabyte vagy Sapphire

Előnye a Gigabyte-nak a magasabb mag órajel és jobb hűtés (hatékonyabb).

Előnye a Sapphire-nak, hogy kisebb a mérete, és kb ennyi... :D

Így vaktában hogy nem tudom mekkora a Számítógép házad mérete, ezért azt mondom hogy Sapphire-t vegyél.

2015. jan. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Én se tudom a méreteket ,mert nem tudom milyen ház :(.

Amúgy eddig nekem csak asus volt,még sosem romlott el egy sem,szerintem nagyon jó márka.

3év garancia kellene,akkor asus vagy gb,de ha kisebb az asus akkor azt(és jobb hűtésű).De nem biztos.

Amúgy a 31cm-es kártya max. ami belefér(38cm ssd keret nélkül).

Szóval az nyer akinek jobb hűtése és halkabb működése van terhelés alatt is.

[link]

ezt olvasta,igaz ez 280x,de mind mert ugyanazok a megoldások vannak(directcu2,windforce,toxic)

Szóval,ha lemegy az ára az asusnak 60köré akkor az lesz.

de akkor ha nem melyik legyen?giga vagy sapphire?

2015. jan. 23. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!