Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik márkájú videókártyát...

Melyik márkájú videókártyát válasszam?

Figyelt kérdés

Nvidia GTX 760- mellett döntöttem az AMD-vel szemben a támogatottság miatt, azonban rengetek márka van mind különböző hűtéssel. Melyik érné meg? Én eVGA, ASUS, Gigabyte termékeken gondolkozom.


[link]



2014. dec. 22. 18:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát én a Nvidiára esküszök, kipróbáltam más VGA-kat is, de egyik sem volt olyan jó. Megbízható, jó a hűtése, de többet kell érte fizetni, mint bármelyik más videókártyáért. Valamit valamiért!
2014. dec. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez nem is kérdés :) Én a márkára lennék kíváncsi ki mit gondol róla. MSI alaplapom van, lehet MSI kéne bele? Gigabyte-nak 3 ventillátoros verziója van, az ASUS-nak pedig 2 de elvileg jobb, evga szintén.
2014. dec. 22. 18:38
 3/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

MSI, Gainward

Nincs nagy választék ahogy látom

Igaz full extrás változatok (amik kedvenceim) árán 770 is lehet van

2014. dec. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Palit JetStream

Gainward Phantom

MSI Hawk

2014. dec. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
igazából jó mindegyik, megfelelő képpen hűti mind a kártyát, ha 3 ventiset nézel akkor arra figyelj hogy beférjen a házba, de elég neki 2 venti, én az árhoz és a garanciához kötném a választást elsősorban
2014. dec. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen a 3 ventillátoros verziónál én is attól tartok hogy nem fér bele, de a külföldi honlapokon az ASUS hűtését nagyon dícsérik, talán az lesz amelyik mellett döntök.
2014. dec. 22. 18:49
 7/8 anonim ***** válasza:
az MSI TwinFrozr hűtése is nagyon baba, és az elég jó árban is van.
2014. dec. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
+1 msi :)
2014. dec. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!