Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Meg lehet csinálni valahogy...

Come back kérdése:

Meg lehet csinálni valahogy ezt az Ebay-ről rendelt pendriveot?

Figyelt kérdés

32 gigabyte márka nélküli pendrivera csak maximum 2900 kbyte/s sebességgel tudok másolni. Amíg egy normális pendrivera felmegy egy film 4 perc alatt, erre 20 perc alatt megy rá. Ráadásul néha hibásan is másolja fel, mivel nem olvassa be az okos tévé.


Csináltam teljes formázást NFTSC formátumban, de semmi változás. Valakinek valami ötlete?



2015. jan. 23. 14:07
 1/10 anonim válasza:
Küld vissza, hogy hibás, és kérd a visszafizetést.
2015. jan. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

#1 +1


(Hint: NFTSC? Nem NTFS?)

2015. jan. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat, elírtam. Drágább vissza küldeni Kínába, mint amennyibe került. Szóval nem lehet megcsinálni?
2015. jan. 23. 14:32
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem, nem lehet. Ha valami class1-3, abból soha nem lesz class10. Ez olyan, mintha egy 120 GB-os merevlemezből szeretnél szoftverfrissítéssel 3 TB-osat készíteni. Át lettél verve, használd másra.
2015. febr. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Próbáld meg fat32 re formázni! Lassabb. De nálam bevált
2015. febr. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy túl kicsire vetted a cluster méretet formázásnál?
2015. febr. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hozzá se nyúltam. Megpróbálom fat 32 - ben.
2015. febr. 4. 18:39
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem sikerült sajnos, nagyon meglepő. Az ebayen nem árulnak va vackokat, 99% os volt Az elégedettségi mutató a termékre is. Szóval nem értem. :(
2015. febr. 9. 17:18
 9/10 anonim válasza:

Az E-bay úgy működik, hogy pozitív értékelést egyszerűen lehet adni, ha viszont semleges, vagy negatív értékelést szeretnél adni, akkor egy probléma megoldó központban találod magad. Ez abból áll, hogy le kell írnod mi volt a problémád. Érveidet fotókkal alá lehet támasztani.

Én 2015 dec 31-én jeleztem egy problémámat, s egyelőre nem kaptam választ. A nyolcadik napon meg lehetett kérni az Ebay-t, hogy lépjen közbe. Én jeleztem neki is a problémát, de semmilyen érdemi esemény nem történt. Eközben több helyen is belefuthat a vásárló olyan menüpontokba, ahol a panaszeljárástól eláll, az elállási szándék többé nem vonható vissza.

Ha azonban a károsult kitart a panasza mellett, és egy hónapon belül nem sikerül megegyezni az eladóval, akkor lehet hagyni negatív értékelést.


Ha hibás a termék, akkor lehet kérni az eladótól visszatérítést, és az e-bay szabályzata szerint a visszautazást az eladó fizeti.

Azonban arról is ír a szabályzat, hogy az árú visszaküldésének folyamatában a vevő válik eladóvá és az árú ellenértékét Pay-pal rendszeren keresztül az eladó számlájára helyezik.

Nincsen egyértelműen megfogalmazva, hogy az eredeti vevő, csak az pénzmozgás szempontjából válik eladóvá, avagy a szállítási költségek viselése szempontjából is. Sok-sok homályos megfogalmazás sok vársárlót elbizonytalaníthat az reklamációtól.

2016. jan. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Valamilyen program segítségével bekamuznak a pendrive-ba egy lényegesen nagyobb tároló kapacitást. A számítógép (és te is) azt hiszitek, hogy bőven van még hely, amikor már a légüres térbe mennek az adatok. Vissza olvasáskor a túl lőtt byte-ok nulla értékűek. A H2testw program úgy teszteli a tárolót, hogy adatokkal tölti fel, azután visszaolvassa és ellenőrzi.


Youtube: How to test your SD card or USB Flash drive using FakeFlashtest (v2)


Youtube: How To Test Fake USB Drives


Google: H2testw download



Lehet, hogy az okos tévé USB 3.0 kék csatlakozós pendrive-ot szeretne.

Én most rendeltem egy SanDisk 100 MB/sec sebességű drive-ot.

2016. jan. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!