Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan formázzam le a HDDt?

Nfsfan kérdése:

Hogyan formázzam le a HDDt?

Figyelt kérdés

Új HDDt raktam a gépbe a régiről pedig szeretném letörölni az oprendszer hogyan tudom leformázni? Úgy hogy olyan legyen mint az új nem legyenek rajta partíciók stb.


Arra gondoltam hogy elindítok rajta egy windows telepítést és amikor felajánlja hogy le tudom formázni meg partícionálni a merevlemezt ott leformázom és megszakítom a telepítést ez működhet?



2015. jan. 18. 21:58
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül vannak rajta érzékeny adatok, és nem feltétlenül olyan ember veszi meg aki ezeket vissza tudja állítani és kezdeni akar velük valamit, ettől függetlenül az azt írja, hogy üres, még nem jelent semmit. Be a gépbe, hozz létre egy partíciót ami magába foglalja az egész meghajtót, majd formázd, de ne gyorsformázással, ez felülír minden szektort a lemezen. A formázás végeztével töröld a partíciót és készen vagy. Még innen is vissza lehet hozni adatokat, de azért ide már elkél egy kis tudás. Ha lassan formáztál, akkor nem szóltam semmit.
2015. jan. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!