Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Működni fog? MERCURY PVM266AM...

Levis56 kérdése:

Működni fog? MERCURY PVM266AM L 478 alaplap+Veritech 1GB DDR 400MHz 1GB/DDR/400/VG. Alap csak 266 MHz-ig kezeli a memóriát.

Figyelt kérdés

[link]

[link]



2015. jan. 18. 11:14
 1/4 T/Z ***** válasza:

Hardveraprón keress inkább ramot, minek vennél egy ilyen őskövület gépbe új modult?

Ott lehet találsz 266MHz-es modult is.


Nem tudom, h kezelni fogja-e, jobb lenne belepróbálni.

A chipsetek egy része gond nélkül lekezelné, de a Mercury, Kobian és társai kategóriájú lapok lehet nem birkóznak meg vele.

2015. jan. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kösz a választ! Sajna órákig keresgéltem de csak 256 mb-t találtam vagy magasabb órajelűt. Kaptam egy kész gépet s478 konfig,annyit megérne,hogy vegyek a két memória slot-ba 2x1 GB-t mert csak ennyit bír,akkor felmenne egy Win 7,netezni filmezni elég.
2015. jan. 18. 11:31
 3/4 T/Z ***** válasza:

Egy normális, teljes értékű Pentium 4-es (800-as FSB-vel) valóban elég netezni, filmezni, de ez a lap csak 533-as FSB-t visz.


Én ilyen alaplapú gépekkel nem szoktam kinlódni. :)

2015. jan. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Rakj rá linux Mint-et vagy más kis gépigényű linux disztribúciót és lehet is rajta netezni, filmezni.
2015. jan. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!