Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen külső merevlemezt...

Milyen külső merevlemezt válasszak?

Figyelt kérdés
1TB-os külső merevlemezt szeretnék vásárolni,de nem tudom melyiket válasszam, néztem több félét, több márkát is. Fontos, hogy majd, ha később tévéről szeretnék felvenni, vagy tévén szeretnék lejátszani ez zökkenőmentesen mehessen, tehát ehhez mérten is szeretnék majd vásárolni. Ebben kérném segítségetek.

2015. jan. 17. 17:39
 1/1 anonim válasza:

Szia. Felsorolom miket fontolj meg mielőtt választasz:


-Sebesség / csatlakozás - itt USB 3.0 a legelterjettebb és gyorsanak is mondható

-Biztonság - vannak meghajtók melyek csak tárolni képesek az adatot, de vannak olyanok, melyekhez járnak egyéb plusz biztonsági szolgáltatások

-Ár

-Tárolókapacitás

-Jár e hozzá felhős extra tárhely.


Szerintem a tvnénél be lehet állítani, hogy a küldő merevlemezre vagye fel azt a műsort amit szeretnél.


Én ezt a meghajtót tudom neked ajánlani:


https://www.youtube.com/watch?v=UqU2DK9tnKw


WD - Western Digital 1TB és nagyon jó:)

2015. jan. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!