Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » PC-hez milyen házat vennétek?...

PC-hez milyen házat vennétek? Esetleg van olyan, ami átlátszó, vagy van átlátszó rész rajta?

Figyelt kérdés
2015. jan. 17. 12:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Őszintén...

szerinted ez szép?


[link]

2015. jan. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 P.O.C. ***** válasza:

Egyiket se. Én nem nyálcsorgatásra veszek házat, hogy mutogassam "milyen szépen világítanak ott azok a kis bigyók".


Ami elvárok egy háztól:

- Legyen benne anyag. Legyen jó minőségű. Pl. ne szakadjon meg attól a csavar menet, hogy 2-3 alkalommal is leszedem az oldallapot. Ha valamit beépítek ne aprítsa szét a kezem a lemez sorja.

- Tágas legyen, jól szerelhető. Rendelkezzen legalább 1 db 2,5" -os hellyel is.

- Legyen jól szellőző. Lehessen előre is és hátra is 12 cm -es hűtőt szerelni (vagy legalább az egyik alapból legyen benne). A porszűrő se hátrány.

- Legyen letisztult, elegáns, de ne túl csicsás.

2015. jan. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az átlátszó részre gondoltam inkább. Mármint az oldalán lenne mondjuk 1 plexi vagy valami.
2015. jan. 17. 12:36
 4/6 A kérdező kommentje:

Én 6-8 éve 1 régi, olcsó házat használok. Ezért szeretném lecserélni, csak nem akarok olyan kinézetet adni neki külsőre, ami számomra nem jön be.

Ez a porszűrős dolog tényleg jó lehet.

2015. jan. 17. 12:47
 5/6 anonim ***** válasza:

Ennél szebbet nem találsz olcsón

NZXT Source 340

Letisztult, Elegáns, Gyönyörű

20000Ft

2015. szept. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ebben is van porszűrő és jól szellőzik, akár komolyabb vízhűtés is lehet benne és minden videokártya elfér benne
2015. szept. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!