Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek nagy baj lehet?

Szerintetek nagy baj lehet?

Figyelt kérdés

Vettem ujonnan egy videokártyát( [link] Mikor kiszedtem a dobozból észre vettem hogy egy csavar kiesett ami rögzíti a hűtőbordát a GPU-ra, így most 4 ből 3 tartja. Egyenlőre nagy bajt én nem tulajdonítottam neki, a hűtőborda nem lötyög, nem mozog, a hőfok is nagyon rendben van, a kártya nem melegszik még játék után sem.

Szerintetek kéne valamit csinálnom? Sajnos a csavart nem tudom vissza csavarni mert a csavarnak maga a helye is kijött, valószínűleg a gyári hibás lehet. A doboz maga érintetlen volt, és vele együtt a kártya is! Játékkal és VGA tesztelő programmal is teszteltem a kártyát. Semmi baja! Estleg valahol tudok hozzá venni valamit amivel ezt orvosolhatom? vagy egyéb javaslat?



2015. jan. 15. 00:37
 1/5 anonim ***** válasza:
no problem
2015. jan. 15. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nincs probléma. Bár én már garanciáztattam volna... csak azért is, ha már 10 ezreket kiadok egy kártyáért, akkor az legalább mikor kiveszem a dobozából legyen "egyben".
2015. jan. 15. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Küld már nekik vissza a bánatba!!! De már lehet ígyis elbasztad! Mivan ha elbaszódik más problémával x idő után? Majd magyarázkodhatsz, hogy te már pedig nem szedted szét! Képesek lesznek ám emiatt nem gariztatni! Fotózd le nekik, oszt takarítsd vissza! Jobban jársz
2015. jan. 15. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Felvettem a céggel a kapcsolatot, és azt írták vissza mivel fizikai sérülés így garancia vesztes. Szerintetek mit tudok tenni?
2015. jan. 16. 13:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Fogyasztó védelem.
2015. jan. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!