Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A tápegység a hibás?

A tápegység a hibás?

Figyelt kérdés
Elég sűrűn előfordul,hogy leáll a gépem mindenféle előjel nélkül.Leginkább akkor ha játszom,photoshoppolok,vagy valamilyen HD videót nézek.Miután leállt a gépem csak akkor tudom visszakapcsolni,ha a tápegységen lévő kapcsolót ki,majd vissza kapcsolom.

2015. jan. 13. 09:37
1 2
 1/12 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Táp pontos típuskódja?

Vga és cpu?

Gépház típusa? Ha nem tudni: alsó vagy felsö tápos, jól szelözik e? Höfokokat már néztél?

2015. jan. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
Amugy lehet hibás de lehet szimplán roszféle amit garis csere/javitás lehet rövidtávon se old meg. Lehet roszul van betéve (nem kap levegot)
2015. jan. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
Természetesen az is lehet hogy gyenge géphez (ezért kel táp, vga, cpu tipus) de ezt se oldja meg ha egy még gyengéb 700W ost veszel...
2015. jan. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Én is gyanakodtam a szellőzésre ezért levettem a gépház oldalát és akkor is ezt csinálja.Valamint hátul is van neki hely szellőzni kb a faltól 10-15cm-re van a gépház hátulja.A gpu és a cpu nem melegszik túl terhetlés alatt sem szóval ezt kizárhatom.
2015. jan. 13. 09:55
 5/12 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
Típusok?
2015. jan. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

akkor a konfig: CPU:Intel Dual core e5500 (2.8Ghz)

VGA:Nvidia GT 220 (1 GB)

Ram:2GB

Alaplap:JW-IG41M-L

Táp:HKC 430 W

2015. jan. 13. 10:00
 7/12 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
HKC 430 az olyan hogy hiába cseréled ugyan erre... És ha valamit tönkre tett jó táp se biztos hogy megoldja...
2015. jan. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
Persze elöször egy jó (minöségi!) táp kelene, ez igen nem túl olcsó 10 alatt használtat kelene mert újonan nincs hardverapro.hu / bontok...
2015. jan. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ezzel tisztában vagyok,csak honnan tudjam,hogy károsodott e valami?Hogy most megéri e egy márkásabb,kicsit több teljesítményű tápra beruházni vagy kéne egy teljesen új konfig?
2015. jan. 13. 10:07
 10/12 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Kölcsön táp / szerviz

Benyomsz/nak egy tápot leterhelik enyi

Itt szerintem nagyszerencsével még csak táp haldoklik nem varnam meg meg elduran...

2015. jan. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!