Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A táp a hibás vagy a hálózat...

A táp a hibás vagy a hálózat gyenge?

Figyelt kérdés
Lakásba költöztünk és amint próbáltam életre kelteni a gépem amint bekapcsolom a tápot leveri a biztosítékot. Előtte otthon még hibátlanul ment. Új chieftec 700wattos táp. Lehet hogy a lakásban vannak gyenge biztik?(villanyszereléshez hülye vagyok) köszönöm előre is!

2014. okt. 16. 18:54
 1/4 anonim ***** válasza:

A kismegszakítónál megkéne nézni mennyit bír.

de nálunk is volt olyan ami a mikrót se bírta.

2014. okt. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

a halozattal van a gond, par eve amikor kulon laktam, amikor a konyhaban bekapcsolta valaki a mikrot kicsapta a biztositekot ha ment a gep, de ha nem volt bekapcsolva akkor birta

biztos nem a geppel van a baj

2014. okt. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A biztire annyi van irva hogy 15. Az cserélhető vagy így jártam?
2014. okt. 16. 19:28
 4/4 anonim ***** válasza:

akkor az egy bs 10 -es lesz, azaz 10A a max...

ez mellet bizony nem sok minden tud egyszerre menni.

vagy cseréltetitek az áramszolgáltatóval egy 20Amperesre, vagy kis trükk, de szünetmentes táp áthidalhatja a hirtelen megnövekedő feszültség igényt indításkor.


Addig kis trükk indításhoz: reset gomb benyomása mielőt powergombal bekapcsolod, nyomva tartod még 1-2mp ig utána elengeded.

így nincs kiugró fogyasztás felvétel, ami lecsapná a biztosítékot.

2014. okt. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!