Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Külső winchester nem akar...

Külső winchester nem akar elindulni, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

N-drive SATA-usb2 hordozható vinyóról van szó, hosszú ideje használom, de néha szórakozik. Az USB kábelt bedugom a gépbe, a led egyenletes vörös fénnyel felvilágít és nem történik semmi. (Ha épp kedve van kapcsolódni, akkor a led villog, a vinyó pedig felpörög benne.)


Valakinek tippje, hogy mi lehet a probléma?


2015. jan. 11. 23:21
 1/4 anonim ***** válasza:

elromlott O.o :D

kábel rendben van?

2015. jan. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Más eszközzel sajnos nem tudom kipróbálni a kábelt - minden más eszközöm mini-usb-s -, de a led világít, szóval kapcsolatnak lennie kell. Sajnos másik kábelem sincs.
2015. jan. 11. 23:32
 3/4 anonim ***** válasza:
hát azért gondoltam erre hogy attól hogy van érintkezési hiba lehet hogy a led világít, esetleg másik usb-n, vagy más eszközzel azt az usb-t, más ötletem nincsen
2015. jan. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Megoldódott a probléma - első körben, de valószínűleg később nagyobb gondot is fog okozni. :) Vicces sztori. Kicsúszott a csatlakozásból a vinyó, és becsúszott a tok hátuljába. Itt jön a fordulat. A tok hátulja mágneseződött. Eredetileg ki se tudtam szedni, azt hittem, be van csavarozva, de nem találtam csavart. Egyáltalán nem értettem. Egy infós barátom véletlenül nálam ivott pár napja, belenézett, mondta, hogy nem lehetne rögzítve... megfogta egy fogóval és kihúzta. Hát csöppet röhögtem.


Aztán rájöttem, hogy ez azt jelenti, hogy a biztonsági mentéseimet egy mágneses tok őrzi. Na, azóta annyira nem örülök. :D

2015. jan. 23. 16:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!