Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik wifi jel erősítés...

Melyik wifi jel erősítés módszerrel járnék jobban?

Figyelt kérdés

router:Dlink DI-524

Amit akarok: hogy a kb 8-10 méterrel lévő szobában lehessen normálisan, szakadas nélkül netezni, (2fal van közte). Eddig is fogta a jelet , de mindig megszakadott.

A laptop egy régebbi, kb 2008 asus.


Amire gondoltam:

antenna csere a routernél: [link]


Vagy a laptopba USB-stick:

[link]


Ja ez elég lesz? Vagy drágább kategóriában gondolkodjak?


2015. jan. 11. 12:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Írták az elsőt de án ezt ajánlom


TP-Link TL-PA2010PKIT


Lényegében a 220 as hálozati kábelen küldi a jelet


egyik szobába ahol a router van bedugod csatlakozol utp kábellal


másik fele a készüléknek a te szobádba

2015. jan. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem értem az embereket, megveszik a hulladékokat jó olcsón, és utólag próbálnak korrigálni a gyengeségeiken, ahelyett, hogy egyszer több pénzt áldoznának egy komolyabb, jó minőségű kifogástalan eszközre, amit nem kell a későbbiekben korrigálni különféle irányított antennákkal.


Ami a te esetedben szükséges, az egy [link] típus lenne, vagy valami hasonló ebben az árkategóriában. Ezt a típust nem igazán hatja meg, ha hűtőszekrényt és fémajtókat nyitogatok mellette, a jelerősség és a jelminőség kielégítő marad még 2 szobával arrébb is.

2015. jan. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
a power over ethernettel az a baj, hogy sosem tudhatod, hogy a 2 szoba ugyanazon a fázison van-e, baromira zavarja a porszívó és a kommutátoros motorok működése a lakás tetszőleges pontján. Mellesleg az elmű és különféle áramszuolgáltatók Smart villanyórája detektálni fogja az ilyen jellegű kommunikációt, és elképzelhető, hogy minden bankszámla adatod az áramszolgáltatónál fog landolni, vagy a szomszéd pistike is bedug egy pontosan ugyanolyan típust a konnektorjába, és ő jut hozzá a bankszámládhoz és jelszavaidhoz.
2015. jan. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

TL-PA2010PKIT

Ez akkor úgy működik hogy bedugom a konektorba ahol a router van, arra rádugok egy UTP kábelt ami a routerből jön ki. A másikat, meg beudgom a másik szoba konektorjába, és arra UTP csatlakozok a laptoppal??


Utolsó: sajnos ezt nem én vettem, hanem úgy kaptam.

De most jelenleg nincs pénzem 30ezres router-re, azért gondoltam egy 10ezres antennát.

2015. jan. 11. 12:35
 5/6 anonim ***** válasza:
van rajt védelem
2015. jan. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

kérdezö igen és ugyan ugy kell beállitani mint egy routert


vagy wifi vevöt

2015. jan. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!