Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Csak csökkentett módba működik...

Csak csökkentett módba működik az xp - mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

Összeraktam egy régebbi gépet és felraktam rá az xp-t. A baj az hogy amikor végezne a betöltéssel (a billentyűzet ledeinek villanása után) lefagy és nem történik semmi. Csökkentett módba elindul, de én azért többre vágyom. Megpróbáltam felrakni a windows 7-et, de ott is a legutólsó fázisban (telepítés befejezése) lefagy és semmi nem történt (és persze miután újraindítottam visszaállította az xp-t). Gondolom hardveres lehet a hiba...

Mi lehet a probléma? Ötlet?



2015. jan. 10. 17:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Akármi lehet a baja. Kezd el cserélgetni a hardvereket. Ha egy bizonyos alkatrész cseréje után gond nélkűl működik, akkor megvan a ludas.


Lehet akár a memória is, vagy az alaplapon akár egy kondi hibája is. Vagy csak kontakt hiba valamelyk csatlakozónál. Esetleg tápegység hiba is lehet, ha normál módban kicsit több áramot venne fel valamelyk alkatrész (pl.: a videókari)...


És még lehet sorolni ötleteket...

2015. jan. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!