Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nincs hang a gépemen újratelep...

Nincs hang a gépemen újratelepítés után?! Többi lent.

Figyelt kérdés

A hangkeverő csak digitális hangot jelez ki, de nincs hang a gépemen. [link]

Mit tegyek hogy a felső is elérhető legyen? (mindent ugyanúgy dugtam be mint újratelepítés előtt (nem is maradt olyan kábelem amit nem dugtam be a gépbe))



2015. jan. 9. 18:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindkettő digitális hangforrás.Az audio drivert ha telepíted akkor lesz hang.
2015. jan. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Próbálltam már minden féle drivert.. ha megkérlek segítenél hogy pontosan melyik driver kell nekem?
2015. jan. 9. 18:57
 3/8 A kérdező kommentje:

[link]

Itt bármelyiket frissíteném, azt irja ki, hogy a legújabb driverrel rendelkezik.

2015. jan. 9. 18:59
 4/8 anonim ***** válasza:

Alaplapi integrált hangkártyád van az alaplap gyártó oldalán megtalálod az audio drivert.Amennyiben mégis telepítve van a tálcán(vagy a rejtett ikonok)megtalálható egy barna hangszóró realtek hd hangkezelő abban még esetleg a beállítás állhat digital outputon és nem a hangszórókon.

[link]

Amennyiben nem találsz ilyet akkor nincs fent a hangdrivered.

2015. jan. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen régebben a Realtek programja segített, de most nincs fent, és telepítésnél is becrashel.. akkor ez azt jelenti hogy nincs fent a jó driverem?
2015. jan. 9. 19:25
 6/8 anonim ***** válasza:
Erről próbállak meggyőzni már egy ideje.
2015. jan. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ismételni tudom magamat ha esetleg hosszabb mondatok után nem emlékeznél az elejére.

"Alaplapi integrált hangkártyád van az alaplap gyártó oldalán megtalálod az audio drivert."

Nem telepítgetünk hasraütés szerűen realtek drivert a legelső találatból.

2015. jan. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget, de nem kell úgy kezelni mint egy szellemi sérült barmot :)
2015. jan. 9. 19:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!