Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a gép milyen grafikai...

Ez a gép milyen grafikai beállítás mellet vinné el ezeket a játékokat?

Figyelt kérdés

Gép:

Processzor: [link]

Hűtőventilátor: [link]

Alaplap: [link]

Ram: [link]

Merevlemez: [link]

Videókártya: [link]

Ház: [link]

Tápegység: [link]

Játékok:BF 3,TF 2,MW 1,2,3,Blacops 1,2,Sims 4,MTA,LOL,Dota 2,Rome Total war sorozat,Simcity és utoljára a MOH Warfaighter

A válaszokat köszönöm!



2015. jan. 8. 18:22
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Meg is van, mi az overkill.


A memóriád 28 ezer - nekem 6 gigám lett 3 darab 5000 forintos, szintén 1600MHz-es DDR3-as Crucial modulból, ami 20 ezer lenne 8 gigáért - máris -8000.


A kártyád 58.000 - én az enyémet ami nem kicsit erősebb, 66 ezerért vettem. Ez pont 8000 - ugyanott tartunk. Spórolj a memórián, kijön egy jobb kártya, ami sokkal többet számít.


Alaplapod nem jön ki a linkkel, gondolom az sem 12 ezer forint volt.


A tápod is dob 6-7 ezret, az enyém 12-13 ezer volt, szintén Cooler Master és 600W.


Szóval keress még spórolási lehetőséget. 180-ért olyat raksz össze, mint az enyém, 200-ért még kiférne az is, hogy Intel procit választasz az AMD helyett (hidd el, játékhoz jobb az, tapasztalatból mondom).

2015. jan. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!