Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a gép milyen grafikai...

Ez a gép milyen grafikai beállítás mellet vinné el ezeket a játékokat?

Figyelt kérdés

Gép:

Processzor: [link]

Hűtőventilátor: [link]

Alaplap: [link]

Ram: [link]

Merevlemez: [link]

Videókártya: [link]

Ház: [link]

Tápegység: [link]

Játékok:BF 3,TF 2,MW 1,2,3,Blacops 1,2,Sims 4,MTA,LOL,Dota 2,Rome Total war sorozat,Simcity és utoljára a MOH Warfaighter

A válaszokat köszönöm!



2015. jan. 8. 18:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mindent vinne könnyedén. Maximális, vagy ahhoz közeli beállításokkal.
2015. jan. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
mindet ultrán elvinné.
2015. jan. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Akkor szerintetek ez jó konfig?
2015. jan. 8. 18:32
 4/11 anonim ***** válasza:

nekem egyedül a procival lenne bajom, mert inkább munkára való mint játékra

ezt leszámítva, meg hogy nem tudjuk hogy milyen ház megy bele, mert a vga van belinkelve helyette, korrekt gép

2015. jan. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Bocsánat.....

A ház: [link]

Az egész gépet 200.000 FT-ért venném....Megéri?

2015. jan. 8. 18:43
 6/11 anonim ***** válasza:

"mert inkább munkára való mint játékra"


Ez így rossz megfogalmazás. A procinak fingja nincs arról, hogy mit futtatsz rajta. Inkább azt lehet mondani, hogy az új generáció előtti játékok nem sokra mennek a 8 maggal. Egy-két év azonban, és fognak! Ne feledjük, hogy a konzolokban is 8 magos proci van. A májkroszoft épp most adott ki egy peccset az xbox one-hoz, amivel a játékfejlesztők máris 7-et használni tudnak.

2015. jan. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ram ne 4x2 hanem 2x4 gb legyen.
2015. jan. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Sztem egy 270X karinak nem nagyon kell 4GB memória és egy R9 280 3GB jobb lenne, nem is sokkal drágább. Amúgy nem olyan rossz konfig. Ja igen és a memória inkább 2x4GB, ahogy már jelezték!
2015. jan. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

természetesen nem arra gondoltam hogy a proci tudja hogy mire használod, hanem a magok kihasználtságára

kicsit túlzásnak tartom egyébként azt az 1-2 évet, a 2 már reálisabb egyébként, tekintve az intel fejlesztéseit elérhető kategóriában persze, bár a konzolokra hajazva lehet hogy van benne valami és leszarva ezt fejlesztik a játékokat több magra, vagy marad a patch-es verzió

nem merném egyiket se kijelenteni igazából, maradjunk annyiban hogy jelenleg nem használják ki a játékok

2015. jan. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

200-ért nem!


Én 180-ért raktam össze gépet, ami így néz ki:


-AMD FX-8350 (8320 is jó, ugyanaz a kettő csak órajelben nem)

-2x3GB Crucial DDR3 RAM, 1600 MHz (itt 5k volt 1 modul, ha 8 giga lett volna, akkor 185k a gép)

-ASRock 980DE3 u3s3 alaplap

-XFX R9-280X VGA (itt tér el a két gép, de itt nagyon)

-Táp: Cooler Master RS600 (600W)

-Ház: Cooler Master Elite RC-K350

-Merevlemez: WD Caviar Green 1TB 7200RPM


Ha én ennyiért, amúgy szintén PCX-ről, összeraktam egy ilyet, te 200-ért jobbat tudnál. Valami nem stimmel.


Az én gépem mindent visz Ultrán a Watch Dogs kivételével ami rosszul optimalizált és Titan SLI-s gépeken is akad. De az is Antialiasing kivételével kimaxolva megy.


A tied a 270X miatt már teljesen max grafira nem lenne képes.


Az alaplapodat nem adja ki a link, talán az veszi el a pénzt. Elég egy alapszintü alaplap is amíg nem akarsz semmi extrát, ehhez nem kell. Én még túl is húztam 4,4GHz-re a procimat ezzel a 12 ezres alaplappal, meg a te hütéseddel, az egyezik.

2015. jan. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!