Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy fog futni a witcher 3 a...

Hogy fog futni a witcher 3 a gépemen? Elindul egyáltalán (megjelent a gépigénye config alul)?

Figyelt kérdés

[link]


A procim a közelébe sincs az ott megjelöltnek a configom :

Amd athlon x4 750K (alap órajelen de huzni fogom emrt ehez kelleni fog)

crucial 2x4 gb 1600Mhz ram

Sapphire r9 270 (x nélküli VGA)


szerintetek elindul egyáltalán a proci miatt ? ha igen kb milyen beállításokon (720p-ben de ha abban nem megy akkor akár még a 800 x 600 is jó) xD



Előre is köszönöm !



2015. jan. 7. 19:13
 1/7 anonim ***** válasza:
És a linuxos követelményt miért nem írják? Ott biztos nem DX11-es lesz...
2015. jan. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a procid erősebb, mint a minimum a vga-d meg kb ugyanazt tudja. Minimumon low-medium beállításokon elkellene mennie.
2015. jan. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Necces. Nézz néhány videót, nagyon durva játék lesz grafikailag. Szerintem minimumon mennie kell majd, de amúgy sem a grafika miatt játszunk egy játékkal ugye?
2015. jan. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Amúgy bírom ezeket a gépigényeket: Intel Core i5-2500k messze jobb, mint egy Phenom II x4 940... Amúgy meg a Phenom II x4 jobb, mint az Athlon II X4 750k ( ez köztudott ).

Hülyeség ez az egész, nem lehet rendesen tájékozódni!

2015. jan. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ezért is irtam hogy akár 800 x 600-asban is jó csak induljon el :D az összes könyvet elolvastam és az eöző két játékot kijátszottam de azért lássuk be a grafika sem mellékes :D nem a legfontosabb de nem elhanyagolható :D és köszönöm a válaszokat
2015. jan. 7. 19:27
 6/7 anonim ***** válasza:
Gondolom a The Witcher 2 megy max. grafikán! Ha minimumon olyan lesz a grafikája ( mert miért lenne rosszabb? ), akkor nem mind1? Annyira szép volt már annak is a grafikája, hogy simán tátom még most is a számat, mikor előveszem a játékot. :)
2015. jan. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ugyszint :D
2015. jan. 7. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!