Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy réginek mondható gép,...

Van egy réginek mondható gép, ami ALAPJÁRATON (nincs megnyitva semmi) 70-80 fokos a vidikari és a proci-alaplap is felmegy néha 80 fokra. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A gépem a következőkből áll:

P4M80-M7 alaplap

P4 3Ghz

X1650-es vidikari

2GB ram

Windows 8.1


Tudom hogy sz*r és régi, de vennék már másikat. Amíg ez van, addig szeretném normálisan használni.. Mit tegyek?:/



2015. jan. 4. 17:03
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszi a konfigot, DE... Megvolt a hiba. A proci alatt szinte teljesen ki volt égve, és a VGA venti is beakadt....... Jó hogy van egy macska itthon<3 Ha nincs itthon, akkor semmi baja a gépnek, de a szőre hullik és bele megy a gépbe. Újra lett pasztázva már, és holnap ha minden igaz, akkor visszakapom. Alapból a vidikari mondható nekem réginek, hisz a vidiket nem tudom felvenni, de köszi azt a konfigot:)
2015. jan. 6. 16:01
 12/14 anonim ***** válasza:
Fú haver, ez tényleg régi. Minimális pénzből, brutálisan nagyobb teljesítményü pc-t rakok össze, bármikor.
2015. jan. 11. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Dannyakiller315 válasza:
Ne használj Windows 8.1-et. Én 500mhz-en 512mb rammal használtam xpt és ment is de nagyon melegedett. Aztán cseréltem Win 2000re és jó lett. Rakj rá XP-t. A videokártyát meg hűtsd (ha más esély nincs ventillátorral. (Nekem Voodoo 2 nél bejött)
2015. aug. 22. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Már van egy ilyen gépem, végül..:

Athlon II X4 635 2.9Ghz

MSI GTX 750Ti 2GB OC TF

4GB ram, de még nyáron meglesz a 8GB.

Windows 7 van ezen a gépen, nekem ez tökéletes 5 évig, vagyis amíg nem jár le a támogatottsága. Aztán szerintem átmegyek a 10-re, de kitudja mi lesz akkor.

2015. aug. 23. 09:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!