Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit vegyek ha egy nyomtatót...

Mit vegyek ha egy nyomtatót vezeték nélkül szeretném összekötni a sz. Gépemmel?

Figyelt kérdés

Van egy régebbi típusú nyomtatom amin a legfejlettebb csatlakozás az usb.. nincs benne sem bluetoot se wifi.Na most hogyan tudom akkor megoldani hogy ne kelljen összekötnöm a géppel?


Létezik vezeték nélküli usb hosszabbító?


2015. jan. 2. 22:28
1 2
 11/13 anonim válasza:
Erről még nem hallottam, de léteznek wifi printerek, amire akár telláról is tudsz nyomtatni. Nem occo, de wireless!
2015. jan. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Lehet hogy léteznek ezek az állítólagos usb dugdosós cuccok megveszed dogdosod nemmegy rajtad marad az új nyomtatód rajtból egy tizessel többe van! Szal lehet kísérletezni, de ezt úgy hívják tanulópénz! Nem kell feltalálni a spanyol viaszt vedd meg, ami tuti működik!
2015. jan. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Köszi, de már szereztem ilyent ebayről és simán megy , úgy kezeli mintha kábelről menne..

1-es leülhettek

2015. jan. 22. 20:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!