Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit vegyek ha egy nyomtatót...

Mit vegyek ha egy nyomtatót vezeték nélkül szeretném összekötni a sz. Gépemmel?

Figyelt kérdés

Van egy régebbi típusú nyomtatom amin a legfejlettebb csatlakozás az usb.. nincs benne sem bluetoot se wifi.Na most hogyan tudom akkor megoldani hogy ne kelljen összekötnöm a géppel?


Létezik vezeték nélküli usb hosszabbító?


2015. jan. 2. 22:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
hallottam, hogy tudósok már dolgoznak rajta.
2015. jan. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Bizonyára megoldható egy wireless print serverrel, ha szivatni akarod magad...csak minek?
2015. jan. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
miértnem akarod odszekotni?
2015. jan. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Mert pont úgy rendeztem be a lakást hogy nem tudom összedugni a pc vel semmilyen körülmények között, a gép mellett nem fér el és ha máshogy nem megy akkor veszek egy új nyomtatót.


Tehát légyszi a konkrét kérdésre válaszoljatok.

2015. jan. 2. 22:44
 5/13 anonim ***** válasza:
Az ilyen megoldásokból semmi jó nem szokott kisülni. Inkább vegyél egy hosszabb USB kábelt és a vezetéket vezesd el kábelcsatornában a falon vagy a padlón.
2015. jan. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
kösd ssze vze
2015. jan. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Azért én kíváncsi lennék azokra a "nem működő megoldásokra" pl a vezeték nélküli egér meg billentyű is gond nélkül működik akkor ha én egyszerű szöveget akarok így vezeték nélküli jel formájában továbbítani akkor milyen cuccot keressek a boltban? Megvenném én csak nem tudom mit keressek..


Úgy nem lehet hogy a pc-be van kötve egy kis pendrive méretű cuccos és azzal komonikál vezeték nélkül egy fali konnektorból árammal táplálható kis 4 usb portos elosztó doboz vacakkal? És abba dugnám a nyomtatót...ez lenne a nyomtató mellett a gépben meg lenne a vezeték nélküli adaptere.

2015. jan. 2. 22:54
 8/13 anonim ***** válasza:
Le lett már írva: wireless print server. De nem véletlen, hogy senki sem ajánlja, s vállalati környezetben sem szokás alkalmazni.
2015. jan. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nem, én erre gondoltam..


[link]

2015. jan. 2. 22:58
 10/13 A kérdező kommentje:
Aztmondtátok a print szerverrel szívás van ezzel nem biztos, ha felismeri a gép és úgy kezeli mintha tényleg fizikailag be lenne dugva a gépbe az usb eszköz.
2015. jan. 2. 23:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!