Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tudtok ajánlani egy jó gamer...

Tudtok ajánlani egy jó gamer billentyűzetet?

Figyelt kérdés
Jó lenne 10 k-ból megúszni, de a nagyon max a 15 k

2015. jan. 2. 19:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Ne a "gamer" felirat végett vedd a billentyűt/egeret.

Én egy mezei 500-os billentyűzettel meg egy 2000 forintos egérrel jobban tolom a játékok többségét, mint azok akik szórják a pénzt az ilyen vackokra.

Meg ne másoktól várd a választ erre, mert ez egy olyan dolog, amit neked kell eldöntened, hogy az adott billentyűzet/egér kézre áll-e, megfelelő-e az igényeidnek, kényelmes, valamint a további dolgoknak.

nem vagyok nagy szakértője annak, hogy mi a jó ezen témában, de akkor itt van egy, pofásan néz ki, van világítása is, és kevesebb mint 10K.

[link]

2015. jan. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Neked nem mindegy,hogy én mire költöm a pénzem? Más fiatal berúg,elveszti a pénzét, meg ilyenek azokat sose szóljátok le, hogy mért költik a pénzüket... El tudom én dönteni, hogy mit szeretnék magamnak,csupán tanácsokat/tippeket kértem volna..
2015. jan. 2. 20:01
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne, pl ott van a genius manicore: 15k körül forog. mechanikus, 8 makro gomb 6 media gomb 3 profil, ranayozott + 16m rgb szin.
2015. jan. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Adtam tanácsot, ha normálisan tudsz játszani, és jók a reflexeid akkor elég a mezei 2500 forintos összeállítás.

Az ivás meg nem ide tartozik, amúgy meg nem mondom hogy ne igyon senki semennyit, néha egy KICSI az egészséges, csak nem úgy kellene inni ahogy az a másnaposok 1-2-3-ban látszódik.

2015. jan. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
uhh ez nagyon bejön :D szerintem ezt veszem,de esetleg még tudtok mást is mert azért ez kicsit több mint a határ.. :D
2015. jan. 2. 20:07
 6/8 anonim ***** válasza:
pcxen lukizd meg a másik csávoval ne foglalkozz(tudom hogy sokan kicsit lekiznes és a kérdéstöl eltérő tanácsokat adnak de ezzel sincs gond mind2 igaza van és kész)
2015. jan. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát én szerintem maradok a genius manticore-nál. Mechanikus,LED-s világítású,gombok kialakítása is jónak tűnik rosszat nem találtam róla. :D
2015. jan. 2. 20:19
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha kell magyar kiosztás, én az Ozone Blade-t mondanám.
2015. jan. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!