Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tudnátok ajánlani egy jó...

Tudnátok ajánlani egy jó billentyűzetet? Többi lent.

Figyelt kérdés
Programozó vagy, szükségem lenne egy jó minőségű billentyűzetre, meg egy egérre, fontos lenne, hogy a billentyűzeten minden gomb tudjon világítani, mert este is szükségem lenne rá. A keretem 20k, köszi a válaszokat!

2014. dec. 18. 17:43
 1/8 anonim ***** válasza:

"Programozó vagy"....


Nem vagyok programozó :)

2014. dec. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
vagyok* , csak telóról írok és elgépeltem...
2014. dec. 18. 17:45
 3/8 anonim ***** válasza:
20k darabonként, vagy all-in-one?
2014. dec. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

majd jatszol felkapcsolt villany mellett.

kicsitt nehez elkepzelnem hogy egy programozonak ki kell irnia egy ilyen kerdest.

2014. dec. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

all in one,


"majd jatszol felkapcsolt villany mellett.

kicsitt nehez elkepzelnem hogy egy programozonak ki kell irnia egy ilyen kerdest." ezt nem vágom, nem tudom te hogy vagy vele, de én olyan programozó vagyok, aki nem ért a billentyűzetekhez, sem az egerekhez. Nem egy méregdrága szutykot akartam venni, azért írtam ki a kérdést. Azt meg hogy játszani kell, azt nem tudom honnan veszed.

2014. dec. 18. 19:52
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]


Itt válogathatsz, keress olyat ami neked tetszik, mellé bármilyen szutyok egér is elég arra amire leírtad

2014. dec. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2014. dec. 20. 14:59
 8/8 anonim válasza:

Nagyon jó billentyűzet.


[link]

2014. dec. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!