Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem ismeri fel a gép a...

Miért nem ismeri fel a gép a 2 meghajtót? Pedig már mindent megpróbáltam!

Figyelt kérdés

Kipróbáltam mindent ami lehetséges, átjuperdeltem /master/slave/, de semmi mi lehet a baja.

A GOND OTT KEZDŐDIK, HOGY ÍGY MÉG ÚJRA SE TUDOM TELEPÍTENI!!!!!


2010. febr. 4. 18:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nekem is ez volt a gond, csak nálam winchesterrel. én elvittem szervízbe , azt mondták táp gond volt, nem kapott elég feszültséget ezért letiltotta magát. talán nálad is ez a baj
2010. febr. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Milyen alaplapod van ? 2 ide chanell van rajta? esetleg lehet mind2ő master külön porton, de úgy ahogy leírtad jónak kell lennie, feltéve ha jól rádugtad a kábeleket tudod ide kábel piros fele a táp felé néz...
2010. febr. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Minden jól van összerakva, a táp sem hibás (300W) mert a másik gépem megy vele és igen 2 db ide chanell van a lapon. 2db meghajtó van benne az egyik master a másik slave; ezek 1 ide channelhez vannak kötve a winchester külön van.(ahogy általánosságban van)

JA ÉS A LEGFURCSÁBB, HOGYHA SLAV-RE JUMPERELEM A MASTER MEGHAJTÓT ÉS BERAKOM A WINYÓ MELLÉ AKKOR PEDIG VESZI, EZ A HELYZET A MÁSIK AZ ALAPBÓL SLAVE AZT IS VESZI A WINYÓ MELLETT! /érdekes nem?/

2010. febr. 5. 14:51
 4/12 anonim ***** válasza:
az de nem kell kiabálni
2010. febr. 7. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
arra nem gondoltál hogy az alaplapi ide csatlakozó szar? mármint amelyikbe a meghajtókat akartad dugni.amúgy meg az újratelepítéshez nem kell 2 meghajtó...
2010. febr. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Pár kérdést feltennék:


- Milyen a gép felépítése? ( videókártya, alaplap, ...)


-Próbáltad a két merevlemezt külön kábelre tenni?


- A két winyó nem üti ki egymást? ( vannak szériák, akik alapból utálják a másik tipust :-), memóriáknál is. )


-300 W tápegység elég alaptáp. Sok esetben ez is lehet probléma ( bár nem rendszerinduláskor, hanem keményebb játékoknál szokott előjönni ez a hiba )


-Rákerestél az interneten az alaplapi leírásra? Sok esetben jönnek létre fórumok, ahol le szkták írni, hogy egy alaplap, monitorkártya... mi okból veszik öaaze egy másik alkatrésszel.


-Régebben működött ezzel a configgal a géped, vagy új alkatrészt tettél bele? Mert ha nem, akkor lehet egy hajszálrepedés is az alaplapon, kábelben, ....


-Biosfrissítést csináltál, és utána lett-e ez a probléma?


Ha lehet, segítenék a probléma megoldásában....

2010. febr. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
előzőhőz....Bocs, de nagyok az ujjaim, a billentyűbomb az ellenkezője....."hejjjesírási" hibákra értem..
2010. febr. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Én mindezeket értem, de akkor régebben hogy működtek, mert az egész úgy kezdődött, hogy a DVD meghajtót áttettem egy másik gépbe, ott kitűnően működött, visszaraktam az eredeti gépbe, aztán működött, majd miután mégegyszer bekapcsoltam már nem vette!!!

HOGY VAN EZ, hogy csak a vinyó mellett veszi a meghajtót.

Rossz szerintem nem lehet az ide, mert akkor régebbe hogy működött?

2010. febr. 7. 16:42
 9/12 A kérdező kommentje:
Ja és bioszfissítés nem volt!!
2010. febr. 7. 16:43
 10/12 anonim ***** válasza:
A dvd, és a winyó most is működöképes egy másik gépben?
2010. febr. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!