Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy férjek hozzá az adatokhoz?

Hogy férjek hozzá az adatokhoz?

Figyelt kérdés

Van egy külső memóriám, és a régi geoem elromlott, de át lettek tévé az adatok a külső memora. De mivel le volt kódolva a régi gépem felhasználója, ezért nem férek hozzá azokhoz az adatokhoz, hiába tudom a jelszót. Hogy férjek hozzá ezekhez?

Nem vagyok egy számítástechnika zseni



#kódolás #Kulső memória
2015. jan. 1. 22:56
 1/9 anonim ***** válasza:

Kérj meg valakit, hogy írja le mit szeretnél, mert ezt így én se értem.

Ha külső kártyára rá lett másolva minden, akkor mi a baj? Ahhoz nem kell semmi jelszó. Berakod egy kártyaolvasóba, és lemented róla a cuccokat.

2015. jan. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hát ja ezt én sem értem
2015. jan. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 T/Z ***** válasza:

Nem a Dokumentumok mappához nem férsz hozzá?

Saját használatúvá kell tenni őket, utána már hozzáférsz.


[link]

2015. jan. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
volt egy laptopom, aminek a felhasználófiókja le volt védve. De tönkrement a gép, de a dokumentumok rá lettek téve egy külső winchesterre. Rajta vannak ezen a mappák, zenék, képek stb... de nem tudok hozzáférni.
2015. jan. 2. 14:49
 5/9 A kérdező kommentje:
"engedély" kell a hozzáféréshez
2015. jan. 2. 14:54
 6/9 anonim ***** válasza:
de hogy kellhet ahhoz engedély , ha egyszerűen csak simán rálett át lett másolva....ez érdekes, mit ír ki pontosan , hogy miért nem tudod másolni?
2015. jan. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Na így már értem...azért kell hozzá engedély, mert szarul lett lemásolva. Sosem szokás ilyen módon lementeni a rendszermappákat (Dokumentumok, Képzek, Zenék, Links, stb.), mert azok a hálózati megosztások miatt elég 'furán' vannak megoldva.


Létre kell hozni egy tetszőleges nevű mappát ott, ahova menteni akarod, és úgy átmásolni bele a tartalmát.


Nem egy ismerősöm járt már úgy, hogy: hát lementettem a mappát, és a végén nem volt benne semmi, csak az üres mappa.


Ezért is szoktam mondani, hogy minden személyes fájlt külön meghajtóra kell menteni, és saját ízlés szerint rendszerezni. Nem a C\Dokumentumokba.


Ha engedélyt kér, akkor add meg azt, amit a laptopon is megadtál volna. Ha ezt nem tudod, akkor az úgy veszett ügy, mert engedély nélkül nem fogsz hozzáférni. Megpróbálhatod azt, amit a #3-as írt, de szerintem nem lesz jó.

2015. jan. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De valami olyasmit ir ki, hogy biztonsági lap.. És azon kell valamit atallitani, de nem tudom, hogy mit.
2015. jan. 3. 09:25
 9/9 T/Z ***** válasza:

Mondtam már, mappák saját használatúvá tétele.


Google kereséssel meg fogod találni.


Asszem ez az:

dirtywindows pont hu/2013/12/02/mappak-sajat-hasznalatba-vetele/

(hármas pont)


(Nem engedi elküldeni, de a dirtiwindows után a pont és a hu közé nem kell szóköz.)

2015. jan. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!