Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem tudok laptopot választani!...

Nem tudok laptopot választani! Inkább vegyek egy tabletet? Vagy megbánom?

Figyelt kérdés

Annyi processzor van, sok tesztet olvastam, fórumot, és mindegyikben mondják, hogy ennyi pénzért nem tesznek bele nem tudom milyen sebességű wi-fi cuccot. Meg a másik márkának ennyiért kapni ilyen procit, ebbe meg röhej mit tettek bele...


Arra kellene a laptop, hogy filmezni, netezni, amit eltudok vinni magammal.

Erre jó egy tablet is nem?

Vagy meg fogom bánni, hogy a laptop SOKKAL többet tud mint egy tablet?



2015. jan. 1. 18:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Először is mennyit szánnál rá?
2015. jan. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Maximum 130 ezer forintot!
2015. jan. 1. 18:06
 3/5 anonim ***** válasza:

Én most vettem egy Medion Akoya P2214T-t.

[link]

TAB-nek is használható, teljes értékű windows 8.1-el. Hasonló dolgok miatt vettem mint Te.

Becsattogsz az Aldiba és 125k-ért a tiéd.

A névtől nem kell parázni, ez egy Lenovo, csak a Medionnak gyártja.

2015. jan. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem ha már úgy is veszel valamit, akkor laptopot vegyél mert az okosabb, és tabletból van olyan fajta ami nagyon rossz.
2015. jan. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én Asus TransformerBook-ot vettem 120-ért, jó netezésre, filmezésre, pdf olvasásra. Ennyi kellett. 10", HD, 2gb ram, talán 16gb vinyó, tűrhető a sebessége. Ramból talán jobb lett volna 4gb, így párszáz megnyitott oldal után bejelez netezésnél, hogy kevés a memória, de ezt már megszoktam pc-n is, ott kb 1000 oldal a limit.
2015. máj. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!