Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Játékra PC-t vagy Konzolt vegyek?

Játékra PC-t vagy Konzolt vegyek?

Figyelt kérdés
170000ft-om van de azon gondolkozok hogy konzolt vegyek-e mert internetezésre ott a telefonom.Meg nem szeretnék 2-3 évig cserélni semmit a gépbe.
2014. dec. 28. 11:25
 1/4 anonim ***** válasza:
170-böl kilehet hozni egy rendes pc-t , amiben 2 évig nem kell cserélni semmit.
2014. dec. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyit akarsz költeni!


Vehetsz ennyiből egy gamer gépet is. Azon tudsz mindent csinálni, és játékokat is letöltheted. Hátrány, hogy fejleszteni kell, és ha behal a táp akkor oda minden. Konzolnál, előny, hogy nem kell fejleszteni mindent visz, nincs rá vírus, és ritkán romlik el. Hátrány, hogy a játékokat meg kell rá venned ami XBox 360/PS3-nál 10.000-15,000 ft darabonként PS4/XboxOne-nál már 20.000-25.000 ft egy darab játék mérlegelj és dönts!

2014. dec. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Amit számításba kell venned:

- A PC vagy a konzol exkluzív játékokból érdekel több?


- Az új konzolok tudtommal még nincsenek feltörve, vagyis ha játszani akarsz mindenképp vásárolnod kell. PC-n több a jó akció és opció a kalózkodás (bár én rühellem, mint a szart a kalózokkal együtt). Bírod-e majd anyagilag?


- Konzolon, most már mindkettőn, fizetős a multi, PC-n csak internethavidíj. Erre kb. évi egy frissen megjelent AAA játék árát fizeted ki, viszont a prémium előfizetés mellé mindkét szolgáltató ad azt hiszem havonta 1 ingyen játékot.


- A konzolt az élettartama végéig használhatod, de 2-3 évet egy 170 ezres PC is kihúz fejlesztés nélkül (ha a Windowsod már megvan, nélküle elég sokat jelent ez a 20 ezer forint mínusz).


- A jövőben lehet-e szükséged PC-re nem játékos célra?


- Ha igen, megéri-e majd fenntartani egy erősebb PC-t ÉS egy konzolt?


- Min játszanak a barátaid. Lehet, hogy csak személyes perverzió, de jobban szeretek ismerősökkel játszani, mint idegenekkel.


- Gyakran vannak-e nálad haverok vagy van-e gamer testvéred? Sokkal jobb élmény (legalábbis nekem) egy légtérben együtt játszani coopban vagy egymás ellen egy gépen, mint neten át.


Saját tapasztalat: Nekem van konzolom (Xbox 360) és egy középkategóriás gamer PC-m. A konzolon szeretek játszani, de a PC mellett már vagy fél éve be sem kapcsoltam. Egy kivétellel minden haverom PC-s. A játékokat konzolra is meg jelet venni jogtisztán jóval olcsóbban, de 1-2 ezer forinttal még így is drágábbak, mint PC-re. Viszont nekem játékon túl is szükségem van a PC-re.

2014. dec. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nekem az összes haverom konzolos (xbox one, az összes játékom eredeti ami meg van pc-re,és a multi az meg nem nagy szám 12000ft annyi egy évre kb. és annyi 2havi netem
2014. dec. 28. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!