Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Vennék konzolt de nem tudom...

Vennék konzolt de nem tudom milyet! Szerintetek? Játékra használnám, a filmnézés nem fő szempont. Ha box-ot vennék akkor sem egyből Kinect-tel. Először is boxból Slim-et vagy E-t vegyek és honnan rendeljem szerintetek?

Figyelt kérdés
2014. máj. 13. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:

A lehető legfontosabb: nézd meg melyikre jönnek be legjobban az exkluzív játékok. PS3-ra Uncharted, God of War, Gran Turismo, Infamous, Killzone, LittleBigPlanet, The Last of Us, Heavy Rain, Beyond: Two Souls, Killzone, Metal Gear Solid 4 a leghíresebbek (és még van sok), boxra meg Halo, Gears of War és Forza.


Következő legfontosabb, hogy akarsz-e fizetni a multiért.

Ha nem, akkor csak a PS jöhet szóba, ha nem zavar a havi ezres, akkor még mindkettő játszik, de én akkor is a PS mellett döntenék az Instant Game Collection miatt (röviden havi egy ezresért rengeteg ingyenes játékot kapsz, és soha többet nem kell játékot venned).

2014. máj. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én is PS3-ra gonfoltam mert nem akarok havonta 1000ret fizetni!

Viszont ha később mégis vennék kinectet...

2014. máj. 14. 16:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Minek Kinect? Az egyik legfeleslegesebb dolog ami valaha létezett. Egyetlen egy normális játék sincs hozzá, a hangutasításos vezérlés meg még ha jó lenne sem érne meg annyi pénzt.
2014. máj. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ezek a felsorolt játékok közül: a FORZA HORIZON-t, a THE LAST OF US-t ismerem és szeretem!

Meg a METAL GEAR SOLID V-t!

2014. jún. 18. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!