Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a gép megér 260. 000 FT-ot?

Ez a gép megér 260. 000 FT-ot?

Figyelt kérdés

Processzor:Intel Core I7-4770

Ram:16 gb ddr3 1600 MHZ (Corsair)

Videókártya:NVIDIA GEFORCE GTX770 4096MB DDR5

2000GB SATA III HDD

És jár hozzá 1920x1080-as full hd-s monitor

Meg gamer szett Billenytüzet meg 6 gombos egér



2014. dec. 24. 13:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
#4 ennyi baromságot már rég nem olvastam. Ezt a saját fejedből jött vagy egy másik vérpistike segített összerakni?
2014. dec. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem, egyszerűen csak játszottam már ennél a konfignál jobb gépen, valamint játszottam már egy spóroltan összerakott 180.000 forintos gépen is, és nem igazán volt sok különbség. De te biztos jobban tudod, cáfold meg a személyes tapasztalatom a te elméleteddel légyszíves. Sajnos az én véleményemet nem fogod tudni megváltoztatni, de a kérdező biztos örülne neki, hogyha leírnád miért akkora baromság az amit leírtam...
2014. dec. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Játékra i5 és 970/290 kelene

Ez egy "elavult munkagép" árkeretben

2014. dec. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Gondolom az egyiken BF4-eztél, a másikon Marioztál.... vagy valami ilyesmi. Ha mindkettőn lolozol, az se másít meg semmit. Kisebb gépigénynél nem számít igazán, próbáld ki mindkettőn mondjuk az AC: Unity-t, írd le a tapasztalatot, és utána írj akármit.
2014. dec. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Na akkor gyorsan szaladjunk neki az elméleti tudásommal, amit lassan 20 év gyakorlattal sikerült összeszedni.

"16 GB ram? Minek??" - mert a mai játékok bizony túlfutnak sokszor 8GB-nál, aki meg tervező, videózik, annak meg pláne

"I7-4770 ugyancsak MINEK?" - kb ugyanaz a válaszom mint előbb, kell!!! 4 szál sokszor már kevés, nem CoD és társai, jól megírt játékokra és programokról beszélek

"60GB-os SSD-t, habár 16GB ram.... Nem hiszem hogy tovább lehetne egy SSD-vel gyorsítani a gépet" - 60GB-os SSD? Az mire jó? Felpattan rá egy Win7 fél évig fent van és csodálkozik, hogy belassul, mert nincs hely. SSD-n MINDIG kell legyen legalább 15-20% szabad hely!

60GB SSD 14-15k egy 120/128GB-os pedig 20-22k, nem kérdés melyiknek van értelme. Nem lehetne gyorsítani rajta egy SSD-vel? Értem, szóval szerinted az SSD 400-550MB/s-je több mint a sima HDD 80-100MB/s-je!?

"Internetszolgáltatók szervergépében sincs ennyi RAM" - Miva? Mire gondolsz? Segítek, adatparkokba cél eszközök vannak, amik baromi drága hálózati eszközök, NEM számítógépek. Cisco/DELL eszközök. Vagy szolgáltatást nyújtó cégekre gondolsz? Webmail tárhely stb? Aki ilyet szolgáltat és nincs minimum 64GB RAM-ja egy gépbe az komolytalan. 128/256GB már valami.


Az, hogy kell-e 2TB HDD az ő dolga, mennyi adatja van/lesz.


Mutatok egy képek, ami az én gépem! [link]

2014. dec. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!