Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy asrock extreme3 r2....

Tiby01 kérdése:

Van egy asrock extreme3 r2. 0-om es update-tam a biosat es lefagyot kikapcsoltam es aztan vissza be es nem jon be a monitor most mit tudjak vele csinalni?

Figyelt kérdés

2014. dec. 22. 11:53
 1/3 Gábor_79 ***** válasza:

Ha tényleg hibás BIOS frissítés volt, akkor lehet pénzt kell rááldozni, hogy helyrehozhassák. Nem tudom hova valósi vagy, de nem minden sarki PC boltban javítják.

El kellene olvasni a lap manualját, hogy mit ír, mert nálam az Asus lapoknál van javításra lehetőség.

2014. dec. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Gábor_79 ***** válasza:

Most, hogy már utánaolvastam azt írja, hogy a lapnak van úgynevezett "Crashless" funkciója. Azaz frissítés közbeni áramkimaradás esetén befejezi azt. Láthatóan itt nem az a helyzet. Az operációs rendszer alól frissítetted vagy pendrive-ról? Elolvastad és tudatosítottad a lépéseket?

Lényeg, hogy FAT32/16/12 fájlrendszerűnek kell lennie a pendrive-nak amire másolod és közvetlen a gyökérkönyvtárba kell lennie, nem egy mappában.

Szóval, ha így rámásolod és bedugod a gépbe kicsomagolva a fájlt természetesen és elindítod a gépet, talán pozitív irányba változnának a dolgok.

[link] 10alja-12.old teteje

2014. dec. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszi a tanacsot mar mindegy mert vissza vittem gari-ra a lapot :D
2014. dec. 24. 11:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!