Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem müködik a billentyümön a...

Dzsozygabi kérdése:

Nem müködik a billentyümön a Num Lok állati Számok közül a 0,2,5,8 billentyük a többi igen. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Vadonat új billentyüzetről van szó még éppen egy hetes,a gép is új.Se az előlapi se a hátlapi csarlakozokon nem működik.
2014. dec. 21. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Cseréltesd ki garanciába a billentyűzetet. Nem tudom miért ennyire élhetetlen a mai nép, hogy mindent a szájukba kell adni. Ez van leírva a számlára, hogy: "ha a termék elromlik, a garancia érvényesítése előtt kérdezze meg a gyakorikerdesek.hu-n, hogy mit kell tenni ebben az esetben"?
2014. dec. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A kommentár nyugodtan elmaradhatott volna,amúgy sem azt kérdeztem "okoska" hogy mit kell tenni a hibás termékkel.
2014. dec. 22. 01:21
 3/4 anonim ***** válasza:

Igazad van, tényleg elmaradhatott volna, mert úgy látszik feleslegesen írtam.


De ha nem az érdekel, hogy mit kell vele csinálni, akkor mi? Boldogabb leszel, ha azt mondom, hogy valószínű laphibás, vagy kontakthibás? Ettől nem jutsz előrébb, mert nem fogod tudni megjavítani. És minek is akarnád megjavítani, ha új, és garanciába még visszaviheted?


Akkor kell ilyet kérdezni, ha már kiestél a garanciából, és nem tudod eldönteni, hogy kidobd, vagy megéri szétszedni, hátha tudsz vele valamit kezdeni.

2014. dec. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem volt felesleges mert tegnap kicseréltetem.Csak kicsit felhúztam magam mert kidobtam a dobozát és nem tudtam hogy kicserélik e anélkül,főleg hogy nem egy 1000 forintos kütyü.
2014. dec. 24. 00:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!