Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Legjobb gamer egér max 15 ezerig?

Legjobb gamer egér max 15 ezerig?

Figyelt kérdés

2014. dec. 21. 11:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen játékokra, milyen fogásra, milyen felületre?
2014. dec. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mennyi gombos kellene? Mert van 7 gombos A4tech x7 és az is tökéletes gamer egér FHD-ben 3000 dpi-s és csak 6000FT-ba kerül és eléggé kényelmes is állítható súllyal. [link] Ami nekem van azt most nem is találtam, de ez valamivel még jobb is.
2014. dec. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
CS:GO-ra kéne
2014. dec. 21. 12:18
 4/5 anonim ***** válasza:

FPS-re 10.000 forint alatt Logitech G100s, MS WMO, Razer és Steelseries egerek ajánlottak, többet nem biztos, hogy érdemes rákölteni.

Itt az egyik hozzászólásban van egy lista, hogy a Quake közösség legjobbjai milyen egerekkel játszanak, azok jók kell hogy legyenek CS-hez is: [link]

2014. dec. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem a4tech v8 bloody van cs go-ra vettem van külön beállítása is cs-re optimalizálva rohadt pontosakat lehet vele lőni szépeket lehet rántani is vele ezt úgy mondom hogy nem vagyok egy alapvetően erős játékos low+ med - skill.
2014. dec. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!