Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vezeték nélküli egében és...

Vezeték nélküli egében és billentyűzetben milyen gyakran kell elemet cserélni ha napi 2-3 órát használom és azon kívül mindig kikapcsolom?

Figyelt kérdés

Tippek, tanácsok?

Én a Microsoft Sculpt Comfort Desktopot néztem ki.



2014. dec. 20. 09:47
 1/6 anonim ***** válasza:
nem éri meg szerintem. Volt egerem vezeték nélküli, napi átlag 6 órát használtam, kikapcsoltam mindig, ha nem kellett. 2 hetente beszaggatott, nem vette be rendesen majd rá fél órára mindig meghalt szerencsétlen. Vagy tölthető elemet szerzel hozzá, és mindig szó szerint mindig kéznél legyen feltöltött, vagy vehetsz 1 raklapnyit belőle
2014. dec. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
NEkem logitech m310 egerem van. 1 Db duracel elem van benne 1 éve. Sosem kapcsolom ki. A gép szerint 60% on van az elem. Eddig nem tapasztaltam azt amit az előző írt.
2014. dec. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Ez napi 6-7 órát működik
2014. dec. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor az én egerem volt ritka sz*r ezek szerint, de az nagyon ette az elemet. Teszem hozzá az az egér 2400 dpi-n pörgött, nem az alap 800on :)
2014. dec. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mit zavar a vezeték, nekem mindig is vezetékes egerem és bill.-em volt, sosem volt vele gond.
2014. dec. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, mentek a zöld pacsik! :)

Első válaszoló, neked milyen egered volt?

2014. dec. 20. 12:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!