Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tudom a processzorom...

Smog szabó kérdése:

Hogyan tudom a processzorom órajelét feljebb húzni?

Figyelt kérdés

Biosból nem engedi!!

valami software-es megoldásra gondoltam mer a Biosba belépve semmi lehetöséget nem biztosit a laptop!

config: [link]



2014. dec. 20. 00:59
 1/10 anonim ***** válasza:
laptopnál nem is baj hogy nem tudod húzni, mert valószínűleg megfőznéd a gépet, nem arra találták ki, hogy húzd, elég kicsi a hely a hűtésre, szerintem ne piszkáld
2014. dec. 20. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem akarom sokáig húzni csak 200 mhz-et mert annyira lenne szükségem sok játékhoz! (bár azok se mai csirkék..de ez most nem is annyira lényeg)
2014. dec. 20. 01:13
 3/10 anonim ***** válasza:
200mhz nem olyan sokat változtatna
2014. dec. 20. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
tudom! de azért pl Prey esetébe legalább minimum grafikán 30 fps-el tudnék menni ami nekem pont elég lenne!
2014. dec. 20. 01:20
 5/10 A kérdező kommentje:
az a baj dolgozok egyedül élek és pénz nincs jobbra szoval akarmien csunyán is hangzik de sz@arbol akarok várat épiteni
2014. dec. 20. 01:21
 6/10 anonim ***** válasza:
Pedig abból a mondás szerint sem lehet. Vannak olyan dolgok amik lehetetlenek, ez pl. az.
2014. dec. 20. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Van egy olyan program, aminek az a neve, hogy SetFSB. Elvileg ezzel meg lehet piszkálni az órajel generátort laptopoknál is, de nagyobb az esélye annak, hogy tönkreteszed az egész gépet.

[link]

Felelősséget nem vállalok.

2014. dec. 20. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"az a baj dolgozok egyedül élek és pénz nincs jobbra"


Márpedig ha húzod lesz pénzed jobbra, mert leégeted. Laptopról van szó, az eredeti órajelet sem bírják, főleg ha már régi mert belül porosodik.

2014. dec. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
azt nem értem akkor minek raknak bele 3400+ processzort ha egyszer csak 1800 on tud futni...bosszantó
2014. dec. 20. 18:42
 10/10 anonim ***** válasza:
Az a neve, nincs köze az órajeléhez.
2014. dec. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!