Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 1. Hol tudom a processzorom...

1. Hol tudom a processzorom sebességét feljebb állítani? (bioson belül) 2. Miért csak 1023 mb memóriám van és nem 1024?

Figyelt kérdés

Hi!

Azt kérdezném, hogy a bioson belül, hol tudnám feljebb állítani a procim sebességét?

És meddig lehetne húzni gyári hűtővel, 400-as táppal?

Én maximum 2.30 ghz-ig akarnám a két procit húzni mivel az még nem olyan sok és mégis 4.60 lesz a vége :) de a legjobb az az lenne ha 2.5 ig bírnám húzni.


A proci:


Intel core 2 duo E4500 2.20ghz 2.20 ghz


Előre is köszönöm.


2009. okt. 24. 17:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A BIOS-on belül van egy olyan menüpont hogy HW settings, vagy valami ehhez hasonló. Ez BIOS típusonként változó. A processzor FSB értékét kell magasabbra állítani, valószínűleg ez a cpu 200-as FSB-n fut. Csak apró lépésekben emeld az FSB-t-ez persze a hűtéstől is függ. Gyári hűtéssel neki se állj a tuningnak.
2009. okt. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan húzhatod gyári hűtővel, sztem minimális + feszültséget igényel ez a kis tuning. A PCIe sávszélt fixáld 100ra, memórián pedig butíts a + fsb miatt.
2009. okt. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Gyari hutessel siman viheto a 2.2-esrol 2.4-ig, de a quick and quet-et (csundesito ventiszabalyozas) el kell felejteni. :/

Megjegyzes: attol meg nem lesz 2 x 2.4-es proci, csak egy ketmagos, 2.4-en.

2009. okt. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%
ja tényleg miért lenne 4.6, csak azért mert 2 magos? ne hülyéskedj :))))))
2009. okt. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hi!

Köszönöm mindenkinek, sikerült! :)

2009. okt. 25. 08:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!