Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Valaki pls egy jó gamer...

Valaki pls egy jó gamer billentyűzetet?

Figyelt kérdés
Ami fontos: vezeték nélküli legyen és világítsanak a gombok

2014. dec. 18. 14:35
 1/8 A kérdező kommentje:
Max 12 k-ig
2014. dec. 18. 14:40
 2/8 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de amit te akarsz, az nem gamer billentyűzet, hanem kínai giccsparádé - akár 2000, akár 12.000 forintot fizetsz érte. Vezetéknélküli billentyűzet nem alkalmas játékra - az hagyján, hogy nagy a késleltetése (van aki még a PS/2-t is előnyben részesíti e miatt az USB-hez képest), de elég gáz, ha a nagy öldöklés közben döglődik az akksi. Márpedig a sok billentyűzet-püfölés igencsak energiaigényes. A világítós gomb meg játékhoz a legfeleslegesebb, mert aki sokat használja a billentyűzetet, nem fogja összekeverni a WASD-gombokat (illetve ez a világítás is tovább szipkázza az akkut).

Nem azt mondom, hogy dobj ki 30k-t egy rendes mechanikus billentyűzetre, de te valamiért rendesen meg akarod szívatni magad. Biztos van olyan billentyűzet, amilyet szeretnél, csak az épp hosszú távon használhatatlan. 5-6 ezer forintért már vannak masszív Lenovo, Logitech billentyűzetek, de egy átlag 3-4 k-s Geniusszal sem lőhetsz mellé.

2014. dec. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Csak jobban tudom hogy nekem mi kell..

Azért kell vezeték nélküli bill. mert az ágyamból szeretném tolni,mert elég kicsi a szobám..

Világítás oké,lehet hogy nem kell de ha van nem hátrány..

2014. dec. 18. 14:58
 4/8 anonim ***** válasza:
Neked USB hosszabbító kábel kell, nem vezetéknélküli billentyűzet.
2014. dec. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

USB hosszabbító 2-3m: 1000 forint

5m: 1500-2000 forint

10m: 2500-3000 forint

Legtöbb számtech boltban tartanak.

A gamer billentyűzet pedig klasszikus értelmezésben a mechanikust jelenti. Ez 15-20.000 forintnál kezdődik, ennyit kár kidobnod rá, vegyél egy normális, jól összerakott Lenovot: [link]

2014. dec. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Csak újat akarok,nem nagyon bízok az ilyen olx-es emberekben.Viszont 12.000-nél többet nem nagyon szeretnék rákölteni
2014. dec. 18. 15:27
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez új, én is tőle vettem, meg még félszáz ember...
2014. dec. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
De egyébként kapható ugyanez a típus hivatalos boltban is, csak ott 10.000 forint körül. Döntsd el, mennyit szeretnél fizetni.
2014. dec. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!