Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » TP Link 1043nd routerem...

TP Link 1043nd routerem akarom beállítani, hogy a system log-ról küldjön nekem e-mailt, de nem sikerül. Vkinek vmi tapasztalat?

Figyelt kérdés
Hibaként ennyi látszik: "ERROR Mail settings have not been set." A gmail-es dolog nem megy, mert a különböző titkosítást nem tudja, de egy "egyszerű" free e-mail címet sem enged beállítani.

2014. dec. 15. 10:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia.


Igen a google SMTP szervere megköveteli a titkosítást, így mivel azt nem tudja a router, ezért ez az út kiesett a körből. Nézd meg hogy az interbnet szolgáltatód adott e neked hozzáférést a saját SMTP szerveréhez ami 25 -ös porton engedve van, és akkor az autentikációt azzal a névvel és jelszóval kell csinálni. Azt is meg kéne tudakolni hogy csak a saját e-mail címhez engedi, vagy akármilyen e-mail címmel is elfogadja az SMTP szervere a leveleket.

2014. dec. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez mind rendben lenne, a gond az, hogy mikor rányomok a Save-re, akkor kijelentkeztet a router. Újbóli belépés után a tapasztalat az, hogy elfelejtette a beállításokat a küldésre vonatkozólag.
2014. dec. 15. 11:16
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyelőre kezdem azt érezni, hogy egy darab sz@rt nem ér ez az egész. Keservesen de elértem, hogy megjegyzi az adatokat, de az Authentikációnál már nem, a jelszót mindig elfelejti....
2014. dec. 15. 13:03
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia.


Nem lehetetlen hogy bug-os a router. Próbáld meg a firmware frissítést. Ha az sem segít akkor sztem állítsál be egy DDNS-t, és azon eléred a rutert kintről is.

2014. dec. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 senkiember válasza:

Hi,

Tudom, hogy már késő a válasz ennyi idő távlatából, de az email adatok beírását Internet Explorerrel kell csinálni ebbe a routerbe - más böngészőkre az ismertetett jelenséget produkálja.

2016. nov. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!